לאחר 39 שנה: בנק לאומי נפרד מהפרטנר אבי זלדמן

מה מתכננת מאור לזלדמן?

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיכאל רוכוורגר

הקומה ה-36 של המגדל המרובע במרכז עזריאלי, המאכלס את המשרדים של לאומי פרטנרס, זרוע ההשקעות הריאליות של בנק לאומי, היתה שלשום בערב עמוסה במיוחד. מאות מבכירי המשק הצטופפו לרגל אירוע פרידה מאבי זלדמן, מנכ"ל לאומי פרטנרס ב-11 השנים האחרונות. זלדמן, 62, מסכם פרק של 39 שנה בקבוצת לאומי - לאחר שמילא שורה של תפקידים בכירים בהם ראש החטיבה הבנקאית ויו"ר לאומי למשכנתאות. הוא ימשיך לכהן כדירקטור מטעם לאומי בכמה חברות שבהן מעורבת הקבוצה. את זלדמן החליף ירון בלוך, ששימש לפני כן משנה למנכ"ל לאומי פרטנרס ומנהל ההשקעות של החברה. באירוע השתתפה הנהלת בנק לאומי בראשות גליה מאור, דוד ברודט ורקפת רוסק-עמינח ובלטה בה נוכחות מרשימה של בכירי המשק, ובהם אלפרד אקירוב, ישי דוידי ומאיר שמיר.

מה שהעסיק רבים מהנוכחים היה המשא ומתן שנמצא בו בימים אלה לאומי פרטנרס מול מאיר שמיר, על רכישת אחזקותיה של מבטח שמיר בתנובה. ניכר כי הצדדים ניסו לשדר אופטימיות, והצטלמו יחדיו. עם זאת לקראת סיום הערב התבודדו ירון בלוך, זאב נהרי, משנה בכיר למנכ"ל בנק לאומי, ועו"ד דליה טל, היועצת המשפטית של הבנק, בחדר נפרד - וסביר להניח כי דנו כיצד יוצאים מהפלונטר של תנובה.

מאור, שנראתה נרגשת, נזכרה יחד עם בינו בתחילת דרכו של זלדמן בלאומי, וציינה כי "כל פרידה היא עצובה אך מהווה התחלה של משהו חדש. אולי אתה חושב שאנחנו נפרדים ממך, אבל לי יש תוכניות אחרות בשבילך". היא איחלה לבלוך בהצלחה, וציינה: "אל תחשוב על הנעליים הגדולות שאתה נכנס אליהן. תתאים את הנעליים למידות שלך".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker