גולשי פייסבוק לפורשים: "שודדי מנדטים"

איילה צורף
איילה צורף
שתפו בפייסבוק

>> הפורשים ממפלגת העבודה זכו אתמול לקבל ממקור ראשון את חוות הדעת של רבים מהגולשים באינטרנט על המהלך שרקמו. הזירה בה הגיבו הגולשים לדברי ומעשי הפורשים - חברי הכנסת אורית נוקד, עינת וילף, מתן וילנאי, שלום שמחון והעומד בראשם, אהוד ברק - היתה פייסבוק, וקבלת הפנים לה זכה המהלך לא היתה חיובית, בלשון המעטה.

כך למשל כתב באחת התגובות גולש בשם רמי נודורפר: "את חברת כנסת מוכשרת אך אופורטוניסטית חסרת מצפון". גולשים רבים התלוננו אצלה בדף כי מנהלי העמוד מחקו תגובות שליליות שכתבו אודות וילף. וילף וצוותה אינם מגיבים בפייסבוק לאף אחת מההודעות השליליות, כמו גם לא להודעות החיוביות הבודדות שנמצאות בעמוד. באתר האינטרנט שלה (www.wilf.org) היא אינה מתייחסת כלל לנושא הפרישה, והוא אינו מעודכן.

נועה רוטמן, נכדתו של יצחק רבין, פירסמה אתמול סטטוס ברשת החברתית שבו כתבה: "היו שלום ותודה על הדגים. אגב, עינת וילף, את התמונה של רבין את לוקחת או לא?" וילף התייחסה להצעתה של וילף לפני כמה חודשים להסיר את תמונתו של רבין מחדר סיעת העבודה בכנסת.

גם בעמוד הפייסבוק של מתן וילנאי הופיעו אתמול תגובות שליליות, אם כי מספרן נמוך מזה שאצל וילף. "יש לקוות שברק גם יתחלק איתו בשלל.. באחוזים.. במגדלים..", כתב הגולש אריק קרמרמן. אייל אוסטרינסקי כתב לוילנאי: "אתה פשוט צריך להתבייש על המהלך ההזוי שעשיתם, אתה וחבריך 'שודדי המנדטים'. ביזיון". גם וילנאי, כמו וילף, לא הגיב אתמול לדברי הגולשים.

בעמודים של אורית נוקד (4,900 חברים בפייסבוק); שלום שמחון (1,500 חברים) ואהוד ברק (5,000 חברים בכרטיס האישי ועוד כ-1,400 חברים בקבוצת אוהדים) לא מתרחשת פעילות ערה סביב מהלך הפרישה, לא מצידם ולא מצד הגולשים.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker