דירוג האשראי של לוב ויפן יורד ואיך הגיבו מחירי הסחורות למצב?

וגם: בכלל מצפים לדו"חות חלשים של אורמת טכנולוגיות

נדב עבודי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נדב עבודי

מדדי הבורסה, שנסחרו בימים האחרונים קרוב לרמות השיא, נחלשו היום. מדד ירד ב-1.3% לרמה של 1,314 נקודות. מדד נחלש גם הוא ב-1.3% ל-1,212 נקודות.

להלן סיכום של מספר המלצות וסקירות אנליסטים נבחרות שפורסמו היום:

טלטלה בשוק הסחורות על רקע ההסלמה הנוכחית במזרח התיכון

"ההסלמה הנוכחית במזרח התיכון מהווה בעיני השווקים מעבר פאזה מסוכן המאיים על יציבות האזור והמשך ההזרמה הסדירה של הנפט. הסחורות מעפילות לשיא, וייתכן כי נראה מפנה גם בשוקי המניות", כך אומרים היום במחלקת המחקר של FXCM ישראל.

כלל פיננסים: צפי לדו"חות חלשים של אורמת טכנולוגיות

הלילה תפרסם את הדו"ח הכספי לשנת 2010. הדו"ח צפוי להיות חלש, תוך שהוא משלב רבעון חלש עונתית עם האתגרים המתמשכים בתחנת הכח בצפון ברולי. בכלל פיננסים סבורים כי הדו"ח הכספי צפוי להיות חלש, אבל הדגש יהיה תנופת הצמיחה המתחדשת, וממשיכים בהמלצת "קנייה" 8 שקלים.

מודי'ס הורידה את תחזית דירוג האשראי של יפן בשל קשייה להתמודד עם עול החובות

סוכנות דירוג האשראי מודי'ס הורידה את תחזית הדירוג ליפן מ"יציב" ל"שלילי", בשל חששות מכך שמצב של מבוי סתום פוליטי במדינה יעיב על מאמציה להתמודד עם החוב הציבורי הגדול בעולם.

סטנדרד אנד פור'ס הורידה את דירוג האשראי של לוב ברמה אחת עקב החרפת המהומות

סוכנות דירוג האשראי סטנדרד אנד פור'ס (S&P) הורידה היום את דירוג האשראי של לוב ברמה אחת, על רקע החרפת המהומות הפוליטיות במדינה, בהן נהרגו על פי הדיווחים כ-600 בני אדם. בכך הצטרפה S&P לפיץ', אשר הורידה אתמול את דירוג האשראי של לוב.

ואסא ששון טוען שעדיין דופקים אתכם בביטוח הפנסיה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker