במגדל מחכים לדו"חות פרטנר ובמריל לינץ' צופים העלאת ריבית

בהראל פיננסים חוזרים על המלצת 'תשואת שוק' לפרטנר ומורידים את מחיר היעד ל-73 מ-75 שקל

נדב עבודי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נדב עבודי

יום המסחר הראשון בבורסת תל אביב נחתם במגמה מעורבת עם נטייה לירידות קלות. מדד תל אביב 25 נחתם ללא שינוי וברמה של 1,334 נקודות ומדד תל אביב 100 נחלש ב-0.1% ונחתם ברמה של 1,231 נקודות.

להלן סיכום של מספר המלצות וסקירות אנליסטים נבחרות שפורסמו היום:

מגדל שוקי הון לקראת דו"חות הרבעון בתקשורת: התוצאות החשובות העונה הנן של מכרז הסלולר

בשבוע הבא תפתח עונת הדו"חות של חברות התקשורת, עם תוצאותיה של כאשר בשבועות שלאחר מכן ועד לאמצע חודש מארס צפויים להתפרסם תוצאות , , ו-. לאחר ירידה של כ-10% בחודשיים האחרונים פרטנר עולה מ"מכירה" ל"החזק"; למרות הסבירות לרכישה על ידי סלקום מפחיתים המלצה לנטוויזן; אינטרנט זהב עולה מ"החזק" ל"קנייה".

מריל לינץ' על ישראל: צופים כי בנק ישראל יענה על הציפיות להעלאת הריבית

בסקירה של מריל לינץ' על שוק EEMEA, בהתייחסותם לישראל, סוברים האנליסטים כי בנק ישראל יענה על ציפיות השוק ויעלה את הריבית לשנת 2011 ל-3.25% עקב רמת אינפלציה גבוהה מהמצופה בחודש ינואר ושיעורי צמיחה איתנים.

ורד דר מפסגות על הנושאים שמזיזים את שוקי ההון בימים האחרונים

נושאים רבים הזיזו את שוקי ההון בימים האחרונים, מאינפלציה גואה והעלאות ריבית ועד משברי חוב ברחבי העולם. ורד דר מפסגות בית השקעות מדברת בסקירתה השבועית על מיזוגים ורכישות, אינפלציה גואה והעלאות ריבית, ארועים גאו פוליטיים ומשברי חוב באירופה וארה"ב.

לקראת עונת הדו"חות: הראל פיננסים צופים לפרטנר תוצאות טובות

תדווח על תוצאות הרבעון הרביעי ביום רביעי הקרוב. "תוצאות הרבעון הרביעי שאמורות להיות טובות הן בחזקת היסטוריה", אומר רמי רוזן, אנליסט התקשורת ומנהל מחלקת המחקר בהראל פיננסים. "הורדת דמי הקישוריות, החל מתחילת השנה והתחרות הגוברת ישפיעו על הביצועים העסקיים ברבעון הראשון של 2011 ובהמשך השנה". חוזרים על המלצת 'תשואת שוק' ומורידים את מחיר היעד ל-73 מ-75 שקל.

איתן אבריאל מסביר מה גרם למשבר - ומה זה אומר עלינו: כך ריסקה תאוות הבצע של וול סטריט את הכלכלה העולמית.

הבורסה תשיק חמישה מדדים חדשים בשווי 222 מיליארד שקל המדדים החדשים יכללו גם מדד תקשורת ומדד נפט וגז; השקתם תפגע במדדים שהשיק הראל פיננסים יחד עם S&P מעלות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker