מיטב דואגים מירידה חדה במחירי הסחורות ובפסגות מחזקים את בי קומיוניקיישנס

מחיר התירס, ושאר הסחורות נפלו אתמול בחדות וגררו למטה את מחירי מניות הדשנים

נדב עבודי
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

לאחר שהמסחר בבורסה בתל אביב התנהל ברגיעה יחסית לאורך כל יום המסחר, נחתו המדדים המובילים לקראת הסגירה ורשמו ירידות של עד 1.2%. מדד ת"א 25 סיים בירידה של 1.4% ברמה של 1,295 נקודות ומדד ת"א 100 נסגר בירידה של 1.2% לרמה של 1,198 נקודות.

להלן סיכום של מספר המלצות וסקירות אנליסטים נבחרות שפורסמו היום:

מיטב בית השקעות על כיל: ירידה חדה במחירי הסחורות

מחיר התירס, ושאר הסחורות נפלו אתמול בחדות וגררו למטה את מחירי מניות הדשנים. הסיבה היתה כביכול החשש שהבעיות במזה"ת יגרמו למיתון חוזר ויורידו את הביקוש לגרעינים. במיטב בית השקעות ניסו להסביר מדוע מחירי הסחורות התמוטטו.

>>> לסקירה המלאה - לחצו כאן

בפסגות סבורים שבי קומיוניקיישנס היא חלופה אטרקטיבית

"דו"חות פרטנר שפורסמו הבוקר מזכירים להערכתנו שוב את העדיפות של מניית בזק בתוך תחום התקשורת", כך אומרים היום בפסגות בית השקעות. בי קומיוניקיישנס מציעה דרך נוספת, בתמחור אטרקטיבי, להיחשף למניית בזק שממשיכה להוות את המניה המומלצת בשוק התקשורת הישראלי, על פי פסגות. שיעור הדיסקאונט מביא להעלאת המלצתם למניה ל'קנייה' תוך שימור המלצת 'תשואת יתר' לאינטרנט זהב.

>>> לסקירה המלאה - לחצו כאן

כלל פיננסים: דו"חות חלשים לאורמת טכנולוגיות וסימנים מדאיגים מצפון ברולי

אורמת טכנולוגיות פירסמה הלילה את הדו"ח הכספי לשנת 2010. "למרות שהחברה דיווחה על רווח נקי (צפינו הפסד) אנו סבורים כי מדובר בדו"ח חלש מהצפוי עם סימנים מדאיגים מכיוון פרויקט צפון ברולי", אומר יובל בן זאב, מנהל מחלקת המחקר בכלל פיננסים ברוקראז'.

>>> לסקירה המלאה - לחצו כאן

הראל פיננסים על דו"חות פרטנר: "תוצאות רבעון 4 מעל הצפי, אך זהירות תחרות בפתח"

פרטנר פירסמה הבוקר תוצאות עסקיות חזקות אך זה כבר בגדר היסטוריה. "הורדת דמי הקישוריות החל מתחילת 2011 והתחרות המתעצמת, ראשית מכיוון המפעילות הוירטואליות (אמצע 2011) ולאחר מכן מכיוון המפעילות הפיזיות החדשות (2012 ואילך) צפויות להשפיע משמעותית על התוצאות העסקיות של החברה בשנה הקרובה. בהראל פיננסים מעניקים לפרטנר המלצת "תשואת שוק" במחיר יעד של 73 שקל.

>>> לסקירה המלאה - לחצו כאן

ושרית מנחם מביאה סיבות לדאגה מחגיגת ההנפקות: התמהיל שנוצר במצב הנוכחי בשוק עלול להתברר כבעייתי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker