בפסגות ממליצים על דלק ובבנק הפועלים בוחנים את דו"חות טבע

וגם: מה חושבים בכלל פיננסים ברוקראז' על מניות נייס ובריסטול מאיירס

נדב עבודי
שתפו בפייסבוק

יום המסחר השלישי של השבוע בבורסה נחתם בירידות קלות על רקע ירידות שנרשמו בבורסות אירופה. מדד ת"א 25 ירד ב-0.1% לרמה של 1,321 נקודות, ומדד ת"א 100 איבד 0.2% לרמה של 1,232 נקודות. להלן סיכום של מספר המלצות וסקירות אנליסטים נבחרות שפורסמו היום:

כלל פיננסים ברוקראז' על נייס: "תשואת יתר" במחיר 37 דולר לקראת הרבעון הרביעי

בכלל פיננסים סבורים כי הפעילות התפעולית של נייס מתומחרת באופן סביר. בכלל סבורים כי עם 9.5 דולר למניה במזומן האפסייד לשווי של נייס יגיע רק במשורה מכיוון של הפעילות האורגנית שמתומחרת במכפילים סבירים.

לסקירה המלאה

אופנהיימר משמרת המלצת Outperform לסרגון בעקבות מפגש עם הנהלת החברה

אתמול נפגשו אנליסטים של אופנהיימר ישראל עם הנהלת חברת סרגון לשם עדכון שוטף לאחר פרסום דו"חות רבעון רביעי 2010 ופרסום הרכישה של חברת Nera. באופנהיימר ממשיכים לדרג את מניית סרגון ב-Outperform עם מחיר יעד של 16 דולר.

לסקירה המלאה

מיטב על מניות הבנקים: כמה מחשבות בפרספקטיבה עולמית

במיטב בית השקעות בדקו מה השתנה במערכת הבנקאית בימים האחרונים.

לסקירה המלאה

פסגות על קבוצת דלק: הדרך הנוחה והזולה להיחשף לתחום הגז

על רקע המהומות במצרים והפסקת הזרמת הגז המצרי (שאמורה להתחדש תוך 10 ימים), קבוצת דלק ערכה אתמול כנס משקיעים בבורסה בו הוצגו החברות דלק אנרגיה, דלק אירופה ורודשף. לאור דיסקאונט כלכלי נמוך, בפסגות משאירים המלצת "תשואת שוק" אך לאור הדיסקאונט הסחיר הגבוה, מעדיפים השקעה בקבוצה על פני השקעה ישירה בחברות הבנות.

לסקירה המלאה

בנק הפועלים על טבע: דו"ח סביר, עומדים ביעדים אך מתחת לקונצנזוס

במחלקת המחקר של בנק הפועלים סבורים כי הדו"ח שפירסמה הבוקר טבע - סביר, ואומרים כי שורת ההכנסות ושורת הרווח נפגעו מעט כתוצאה משינויי מטבע, אולם גזרת הקופקסון ממשיכה לספק את הסחורה.

לסקירה המלאה

אופנהיימר על צ'ק פוינט: האם היקף ה"ביי-בק" יגדל?

בשבוע שעבר דיווחה צ'ק פוינט על תוצאות שיא כשהמומנטום החיובי בתחום קופסאות האבטחה ממשיך לתת אותותיו. באופנהיימר מאמינים כי צ'ק פוינט יכולה וצריכה להגדיל את היקף הרכישה החוזרת של מניותיה.

לסקירה המלאה

כלל פיננסים ברוקראז' על בריסטול מאיירס: Ipilimumab עשוי להפתיע

בבית ההשקעות כלל פיננסים ממליצים על קניית מניות בריסטול מאיירס סקוויב ולמרות הפרמייה במחיר מול מניות פארמה אחרות ולמרות פקיעות משמעותיות מאיימות, סבורים כי החברה אינה יקרה.

לסקירה המלאה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker