סקירת פסגות על אלביט ושופרסל ואיך ישפיע המשבר במצרים על ישראל

וגם: גדי גרינשטיין, מנהל ההשקעות בהפניקס, מספר כיצד התאוששה קבוצת הביטוח מהמשבר

נדב עבודי
שתפו בפייסבוק

יום המסחר השני של השבוע הבורסה התנהל בתנודתיות, כאשר מדד ת"א 25 עלה ב-0.8% ונסגר בשער של 1,292 נקודות, ומדד ת"א 100 הוסיף 0.9% ונסגר ב-1,203 נקודות.

להלן סיכום של מספר המלצות וסקירות אנליסטים נבחרות שפורסמו היום:

מידרוג מורידה לחברת רבד דירוג ומזהירה מפני הורדה נוספת בקרוב

חברת הדירוג מידרוג הורידה בסוף שבוע את דירוג האג"ח סדרה י"ג, שיתרתה היא כ-160 מיליון שקל, של חברת הנדל"ן רבד. דירוג סדרת האג"ח של רבד, בשליטת יגאל אהובי, הופחת בדרגה אחת מרמה של Baa1 ל- Baa2. מידרוג הותירה את אופק הדירוג שלילי - כך שתיתכן הורדת דירוג נוספת בטווח הקרוב.

■ לידיעה המלאה - לחצו כאן

בפסגות מעדכנים המלצה ומחיר יעד לאלביט מערכות: "אנו לפני מפנה"

בפסגות בית השקעות ממליצים על חשיפה לנייר אלביט מערכות מעל למשקלו בשוק. עדכון המודל מביא לעדכון מחיר היעד מ-57.7 דולר ל-55.6 דולר.

■ לסקירה המלאה - לחצו כאן

פסגות על שופרסל: התמודדות ראויה במציאות מאתגרת

בפסגות סבורים כי למרות שמדובר על מכפיל לא זול בו נסחרת הרשת (15.9 ל-2011), דיסקאונט של 11.5%, תשואת דיבידנד של 5% והעובדה כי לחברות תזרימיות הממוקדות בשוק הישראלי עשויה להיות עדיפות בטווח הקצר לאור ההשפעות הגיאופוליטיות הצפויות, וממליצים על חשיפה לנייר לפחות במשקל שוק.

■ לסקירה המלאה - לחצו כאן

IBI על פריגו לקראת הרבעון ה-2: הדו"חות מגולמים במחיר המניה, המשקיעים מסתכלים לשנה הבאה

בבית ההשקעות IBI סבורים כי הדו"חות צפויים להיות טובים בהשוואה לרבעון קודם ומקביל, ואומרים כי השווי הכלכלי אינו מצדיק את שווי השוק שבו נסחרת החברה, ולפיכך ממשיכים בהמלצת "הפחת".

■ לסקירה המלאה - לחצו כאן

הבורסה תרד, תקציב הביטחון יגדל, השקל ייחלש - איך ישפיע המשבר במצרים על ישראל

ישראל הוגדרה על ידי רה"מ נתניהו כ"אי של יציבות" במזרח התיכון, אבל כשמסביב הכל סוער גם החיים כאן משתנים ■ למה תעלת סואץ חשובה, מה יקרה למחירי הנדל"ן והאם יהיו גם כאלה שירוויחו מחוסר היציבות?

■ לסקירה המלאה - לחצו כאן

"מי שמחפש נוק-אאוט בהשקעה בודדת, יחטוף מתישהו נוק-אאוט"

גדי גרינשטיין, מנהל ההשקעות בהפניקס, מספר כיצד התאוששה קבוצת הביטוח הפניקס מהמשבר ותפסה את המקום הראשון בטבלת תשואות ביטוחי המנהלים ב-2010 ■ עסקות שורט במאות מיליוני שקלים, ניצול הפיצוץ באסדת הקידוח של בריטיש פטרוליום במפרץ מקסיקו וחשיפה גדולה לדרום קוריאה על חשבון אירופה.

■ לסקירה המלאה - לחצו כאן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker