נדב עבודי

יום המסחר השני בשבוע בבורסת תל אביב נחתם בירידות שערים על רקע בחינת הממשלה את המלצות ששינסקי. מדד ת"א 25 ירד ב-0.8% לרמה של 1,322 נקודות, מדד ת"א 100 נחלש ב-0.9% לרמה של 1,226 נקודות. מדד הבנקים איבד 0.9% ומדד מניות הנדל"ן נחלש ב-2%. להלן סיכום של מספר המלצות וסקירות אנליסטים נבחרות שפורסמו היום:

התחזית לשנת 2011 בטווח הארוך: "אין ארוחות חינם"

סקסו בנק (Saxo Bank), המתמחה במסחר מקוון והשקעות, שהתפרסם לאור הדיוק בתחזיות שלו על התפוצצות בועת האשראי והמפולת בשווקים בשנת 2008, חוזר להצליף בקובעי המדיניות הכלכלית במערב, שלדעת הבנק עוסקים כיום בייצור "בועת הוצאה ציבורית". עם זאת, האיומים הם בעיקר לטווח הארוך, ואילו שנת 2011 תהיה שנה של התאוששות מחזורית, לפחות בחלקים מסויימים של כדור הארץ ובעיקר במחצית הראשונה, תוך תנודתיות מוגברת בכלכלה העולמית.

לסקירה המלאה - לחצו כאן

דש ברוקראז': בזק קרובה למחיר היעד; ממשיכים להמליץ לאסוף את המניה

ערן יעקובי, סמנכ"ל המחקר של דש ברוקראז' אומר היום: "למרות שבזק קרובה למחיר היעד ונסחרת ב-10.5 שקלים למניה (מחיר יעד - 11 שקלים), אנחנו ממשיכים להמליץ על תשואת יתר ומונה מספר סיבות.

לסקירה המלאה - לחצו כאן

בכלל פיננסים ברוקראז' מורידים המלצה לאלביט מערכות

בכלל פיננסים סבורים כי אלביט מתומחרת באופן מלא עם מכפיל 14 על שנת 2011 והלחץ על מחיר המניה צפוי להימשך, ומורידים את המלצתם ל"תשואת חסר" במחיר יעד של 54 דולר למניה.

לסקירה המלאה - לחצו כאן

אג"ח בינלאומי

אלקואה פותחת 3 מפעלים חדשים, קרפור מתרחבת להודו ולמרות הכל, הביקוש לחשמל בספרד נמצא בעלייה ועוד בסקירה של נדב אופיר, אנליסט אג"ח בינ"ל בכלל פיננסים ברוקראז'.

לסקירה המלאה - לחצו כאן

אופנהיימר על אקסון מוביל: העלאת דירוג וקביעת מחיר יעד

מחלקת המחקר של אופנהיימר מעלה הדירוג לחברת האנרגיה האמריקאית ל"תשואת יתר" וקובעים מחיר יעד של 90 דולר, גבוה בכ-20% מהמחיר הנוכחי.

לסקירה המלאה - לחצו כאן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker