מהי נקודת החולשה של אינטל ובכמה יעלה פישר את הריבית?

מריל לינץ' על ג'יי.פי מורגן וכיצד יגיבו אפל והמשקיעים לחופשת המחלה של סטיב ג'ובס

נדב עבודי
נדב עבודי

יום המסחר השני בתל אביב השבוע ננעל בירידות: ת"א 25 איבד 0.3%, ת"א 100 נחלש גם הוא ב-0.3%, מדד הבנקים ירד ב-0.8% ומדד מניות הנדל"ן איבד 0.8%. להלן סיכום של מספר המלצות וסקירות אנליסטים נבחרות שפורסמו היום.

מהי נקודת החולשה הפוטנציאלית של אינטל?

בית ההשקעות אופמנהיימר התייחס לדו"חות אינטל לרבעון הרביעי וההשלכות על מגזר השבבים, ומשמר בשלב זה את המלצתו - "תשואת שוק" על מניית INTC, מתוך זהירות מהתחרות בתחום המעבדים למחשבים האישיים, האחראיים עדיין על מרבית הכנסות החברה.

לסקירה המלאה

מריל לינץ' על ג'יי.פי מורגן: עלה על הצפיות בשל שיפור בתפעול וברווחים

בהמשך לפרסום הדו"חות של בנק ג'יי.פי מורגן לרבעון הרביעי של 2010, במריל לינץ' מדווחים כי הבנק רשם הפתעה חיובית הן בשל רווחים תפעוליים שעלו על המצופה.

לידיעה המלאה

אנליסט: "בנק ישראל יעלה את הריבית השנה בממוצע בכל רבעון ב-0.25%"

בסקירתו המוניטרית האחרונה מעריך בנק ישראל כי עד לסוף השנה תעלה הריבית לכ-3.3% והאינפלציה במהלך 2011 תסתכם ב-2.6%. העלאת הריבית תלויה בהתפתחויות בשוק הדיור, בהתפתחויות הגלובליות וכן בהתפתחות שער החליפין של השקל בעיקר מול הדולר. ההערכה ב"אנליסט" היא שבממוצע יעלה בנק ישראל את הריבית השנה בכל רבעון ב-0.25%.

לסקירה המלאה

סטיב ג'ובס יוצא שוב לחופשת מחלה; מניית אפל יורדת ב-7% באירופה

האם הפעם זה סופי? מנכ"ל ענקית הטכנולוגיה אפל, סטיב ג'ובס, עוזב לחופשה מטעמי בריאות, כך מדווח הבלוג הטכנולוגי טק קראנץ'. באי-מייל ששלח היום לעובדי החברה, כתב ג'ובס כי ימשיך לכהן כמנכ"ל באופן רשמי ולהיות מעורב בהחלטות האסטרטגיות של החברה. המסחר במניית אפל בארה"ב לא התקיים היום, לאור יום מרטין לותר קינג. עם הודעת ג'ובס על החופשה, צנחה מניית אפל בגרמניה ב-7%.

לידיעה המלאה

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker