אורביט קיבלה הזמנת המשך של 2.2 מיליון דולר למערכת תקשורת לוויינית ימית

ההזמנה מצטרפת לסדרת ההזמנות עבור טרמינלי OceanTRx™7 מרובי תדרים, עבור תקשורת אינטרנט רציפה בפס רחב על גבי אוניות קרוז

יורם גביזון
אוניית קרוז
אוניית קרוז. אילוסטרציהצילום: Reuters
יורם גביזון

חברת אורביט, שבשליטת קרן פימי (51.5%), קיבלה הזמנת המשך של 2.2 מיליון דולר ממפעיל מערכות לוויין עבור פתרון התקשורת הלוויינית הימית מרובת התדרים של החברה. הזמנה זו מצטרפת לסדרת ההזמנות עבור טרמינלי OceanTRx™7 מרובי תדרים - התומכים בתדרי C/Ka ו-Ku/Ka - עבור תקשורת אינטרנט רציפה בפס רחב על גבי אוניות קרוז.

אורביט תספק את הטרמינלים מרובי התדרים מסוג OceanTRx 7 ב-2018 ו-2019. איתן ליבנה מנכ"ל אורביט ציין שהחברה השיקה את הטרמינלים מסוג OceanTRx מרובי התדרים במארס 2018, כך שההזמנות שהחברה קיבלה מאז ההשקה מהוות אסמכתא טכנולוגית ועסקית לאיכותה.

אורביט מספקת מערכות תקשורת מתקדמות, המהוות מרכיב חיוני בפתרון שהן משרתות בשני שוקי יעד - השוק המסחרי והשוק הביטחוני-ממשלתי. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות תקשורת לוויינית לפלטפורמות ניידות - קרקעיות, ימיות ומוטסות; מערכות עקיבה, תקשורת וטלמטריה בין פלטפורמות ניידות ונייחות ללוויינים, מטוסים, מזל"טים וטילים; ומערכות ניהול תקשורת, שמע וניטור וידאו.

אורביט סיימה את 2017 בהפסד תפעולי של 1.3 מיליון דולר במחזור של 39 מיליון דולר, בהשוואה להפסד תפעולי של 3.8 מיליון דולר במחזור של 30 מיליון דולר ב-2016.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker