סיכום אנליסטים יומי: מריל לינץ' ממליצים על מניית בזק

RBC מעלים את מחיר היעד של צ'ק פוינט ובמור חושבים שמה שהיה ב-2010 הוא שיהיה ב-2011

נדב עבודי
נדב עבודי

יום המסחר הראשון בשבוע השני של 2011 בתל אביב נחתם ביציבות, תוך נטייה לירידות שערים קלות, כאשר המשקיעים התלבטו בבחירת כיוון, וזאת על רקע יציבות בוול סטריט בסוף השבוע. מדד ת"א 25 ירד ב-0.2% ונסגר ברמה של 1,333 נקודות ומדד ת"א 100 איבד 0.1% מערכו לרמה של 1,238 נקודות. להלן סיכום מספר המלצות וסקירות אנליסטים נבחרות שפורסמו היום:

RBC : הרבעון הרביעי של צ'ק פוינט יהיה חזק עם צפי חיובי גם לטווח הרחוק

האנליסט רוברט בריזה מ-RBC, שותפו האסטרטגי של תמיר פישמן, מאמין כי הרבעון הרביעי של צ'ק פוינט היה חזק עם צפי חיובי גם לטווח הרחוק, ומעלה את מחיר היעד ל-50 דולר.

לסקירה המלאה

מריל לינץ': בזק היא עדיין אחת המניות המומלצות ביותר בשוק הטלקום

במריל לינץ' טוענים כי בזק היא עדיין אחת המניות המומלצות ביותר בשוק הטלקום, ומאמינים כי אטרקטיביות הצמיחה לטווח ארוך של הסקטור נסמכת על ציפייה לתשואה גבוהה יותר מאשר על ציפייה לצמיחה.

לסקירה המלאה

מגדל על אלביט מערכות: למרות סביבה עסקית מאתגרת עדיין יש מקום לעליות של כ-13% במניה

להערכת מגדל שוקי הון, אלביט מערכות נסחרת בדיסקאונט של כ-8% על צבר ההזמנות החזוי. במגדל משיקים את תחילת הסיקור בהמלצת "קנייה" ובמחיר יעד של 228 שקל, המהווים כ-64 דולר למניה.

לסקירה המלאה

תחזית שנתית לשוק המניות: מה שהיה הוא שיהיה?

במבט קדימה לעבר שנת 2011, כלכלני מור בית השקעות סבורים שנראה כי מה שהיה הוא מה שיהיה: "תימשך זרימת ההון מצד משקיעים זרים. התשואות הנמוכות באג"ח הממשלתי והקונצרני, ידחפו משקיעים רבים, גם סולידיים, לשוק המניות".

לסקירה המלאה

הבעיות באירופה וארה"ב לא נפתרות, הן רק ממוחזרות

ורד דר מפסגות בית השקעות על נתוני המקרו המעט מאכזבים בארה"ב, בעיות הנדל"ן החוזרות, הפערים בין המדינות באירופה והאמירה שמלבה את החששות.

לסקירה המלאה

במיטב צופים את המשך התחזקות הדולר כנגד היורו ומרבית מטבעות הסחר בשנה הקרובה

גם לאחר התחזקות הדולר האמריקאי כנגד היורו בחודשים האחרונים ובשיעור שבועי חד למדי, בראייה לשנה הקרובה, במיטב בית השקעות צופים להמשך התחזקות של הדולר האמריקאי כנגד היורו.

לסקירה המלאה

האם כדאי להשקיע במונופולים?

והנשיקות של מי ממתיקות את תיק ההשקעות?

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker