מדריך למשתמש הסלולרי

כך תתמודדו עם חברות הסלולר בעידן שאחרי הפעולות הרגולטוריות

TheMarker digital
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים

שלחו הודעות SMS באמצעות תוכנות חיצוניות כיום יש מגוון תוכנות המאפשרות לשלוח הודעות SMS בחינם: TextMe ,ICQ וגם ישירות מתיבת המייל בגוגל. משתמשי הסמארטפונים יכולים ליהנות מאפליקציות ייעודיות כמו WhatsApp, AirMeUp או Skype, ורצוי לנצלן כשאתם בקרבת רשת אלחוטית, או אם אתם מנויים לחבילת גלישה סלולרית. כחלק מהרפורמה שדרשה נייטרליות רשת, חברות הסלולר אינן רשאיות לחסום שירותים אלה.

רכשו מכשיר בשוק החופשי מכשירים בחברות הסלולר מתומחרים לעתים עד 60% יותר מאשר בחנויות. ההחזר החודשי והחלוקה ל-36 תשלומים אמנם מפתים, אך שימו לב שלרוב הוא מתקזז עם מחיר חבילת הגלישה המנופחת שמחייבים אתכם לרכוש.

גם אם רכשתם את המכשיר במקום אחר מגיע לכם החזר אם בכוונתכם להירשם לתוכנית המזכה בהחזר חודשי קבוע בגין רכישת מכשיר מתקדם בחברה - אתם יכולים לרכוש את המכשיר בשוק החופשי ועדיין ליהנות מההחזר שמציעה החברה.

בחרתם לעזוב את חברת הסלולר? המתינו בסבלנות חודש אחד נוסף מ-1 בפברואר קנסות היציאה מבוטלים גם ללקוחות קיימים הנמצאים בתקופת התחייבות. במקום הקנס המאיים תשלמו סכום סמלי - 8% מהתשלום החודשי הממוצע שלכם כפול מספר חודשי ההתחייבות שנותרו. בנוסף, חברת הסלולר לא תוכל לפרוע את כל התשלומים שנותרו לכם עבור מכשיר הסלולר שרכשתם דרכה בבת אחת, אלא תציע לכם עסקת תשלומים זהה באמצעות חברת האשראי.

מ-1 בינואר מגיע לכם מכשיר שניתן לשימוש עם כרטיסי הסים של כל החברות חברות הסלולר אינן יכולות לחסום את המכשיר כך שיפעל עם כרטיס הסים שלהן בלבד.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker