קורנית קיבלה הזמנות ב-5 מיליון דולר למדפסת החדשה שהשיקה

קורנית, שמנוהלת על ידי גבי זליגסון, מעריכה שהפחתת צריכת הדיו מספקת לה יתרון תחרותי בהשוואה לטכנולוגיית ההדפסה הקונבנציונלית על בגדים ■ הכנסותיה של החברה ירדו ברבעון הרביעי ב-6% בהשוואה לרבעון המקביל, והסתכמו ב-30 מיליון דולר

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גבי זליגסון, מנכ"ל קורניתצילום: תומר אפלבאום
יורם גביזון

חברת קורנית, שמפתחת ומייצרת מדפסות להדפסה על בגדים ובדים בתהליך דיגיטלי מהיר, קיבלה הזמנות בסך 5 מיליון דולר למדפסות Avalanche HD6, שהושקו על ידה באחרונה. המדפסת מצוידת במנוע הדפסה ובדיו NeoPigment Rapid, שמביאים לירידה של 30% בצריכת הדיו בהשוואה למדפסות הדור הקודם - R-Series, ושל 45% לעומת מדפסות הדור שקדם לה - Non R-Series.

קורנית, שמנוהלת על ידי גבי זליגסון, מעריכה שהפחתת צריכת הדיו מספקת יתרון תחרותי בהשוואה לטכנולוגיית ההדפסה הקונבנציונלית על בגדים. החברה מציינת שההזמנות התקבלו לאחר שהלקוחות שהזמינו אותן בדקו ווידאו ש-Avalancghe HD6 אכן מפחיתה ב-30% את צריכת הדיו ומקטינה את הוצאות הייצור.

ברבעון הרביעי של 2017 קורנית הרוויחה 1.5 מיליון דולר, שהם 4 סנט למניה, על בסיס Non GAAP, בהשוואה לרווח של 3 מיליון דולר - 9 סנט למניה - על בסיס Non GAAP ברבעון המקביל ב-2016. הכנסותיה של החברה ירדו ברבעון הרביעי ב-6% בהשוואה לרבעון המקביל, והסתכמו ב-30 מיליון דולר. הירידה בהכנסות וברווח נבעה מעיכוב שחוותה ענקית המסחר המקוון אמזון בקבלת אישורים רגולטוריים לאתר ייצור חדש.

קורנית נסחרת בשווי של 461 מיליון דולר, ירידה של 40% בהשוואה למחיר השיא של המניה במאי 2017, כשגם ירידה זו נובעת מעיכוב בפיתוח היחסים המסחריים עם אמזון. בעל המניות הגדול ביותר בקורנית היא קרן פורטיסימו, המנוהלת על ידי יובל כהן. פורטיסימו מחזיקה ב-13.3% ממניותיה של קורנית, בשווי של 61 מיליון דולר, לאחר שמכרה בינואר מניות של קורנית ב-90 מיליון דולר, לפי מחיר של 17.5 דולר למניה - גבוה ב-30% מהמחיר הנוכחי.

המדפסת החדשה של חברת קורניתצילום: ללא קרדיט

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker