אלעד תשובה סוגר פוזיציות בחברת הביטוח של אבא ברווח של 120%

בשנה וחצי שהחזיק במניות, במקביל להתאוששות בשוקי המניות בישראל ובעולם ועל רקע שינויים בהפניקס, עלתה מניית החברה בכ-300% ■ מחיר המניה הגיע בחודש האחרון ליותר מ-13 שקל

נועם בר
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

אלעד תשובה, בנו של יצחק תשובה בעל השליטה בהפניקס, סגר השבוע פוזיציה של שנה וחצי במניית הפניקס ברווח מצטבר של 7.3 מיליון שקל - רווח של 120% על ההשקעה. בחודש האחרון מכר אלעד תשובה מיליון מניות של הפניקס תמורת 12.5 מיליון שקל. המכירה בוצעה בשלוש חבילות ובשער מניה ממוצע של 12.48 שקל.

אלעד תשובה נכנס להשקעה בהפניקס באפריל 2009, אז נסחרה המניה בשפל של 3.5 שקלים. מאז הוא ביצע דרך הבורסה 12 רכישות נוספות, ובסוף 2009 הגיע לאחזקה של כמיליון מניות, המהוות 0.4% מהון החברה.

בשנה וחצי שהחזיק במניות, במקביל להתאוששות בשוקי המניות בישראל ובעולם ועל רקע שינויים בהפניקס, עלתה מניית החברה בכ-300%. מחיר המניה הגיע בחודש האחרון ליותר מ-13 שקל.

לפני חודש סגר אלעד תשובה פוזיציה גם בבית ההשקעות אקסלנס, החברה הבת של הפניקס, בהיקף כספי של 9.1 מיליון שקל. לפוזיציה באקסלנס הוא נכנס בסוף 2009, תזמון מוצלח פחות מכניסתו להשקעה בהפניקס, מאחר שהיה זה לאחר שהמניה התאוששה בעשרות אחוזים מהשפל שרשמה בזמן המשבר. את השקעה זו סגר תשובה ללא רווח.

את תגובתו של תשובה לידיעה לא ניתן היה להשיג עד מועד סגירת הגליון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker