אחרי קשת וחדשות 2: ערוץ 10 משיק אפליקציית אייפון

ענבל אורפז

>> ערוץ 10 מצטרף לקשת ולחברת חדשות 2 ומשיק את אפליקציית האייפון 10Like, שתציע לצופים חווית צפייה חברתית. בניגוד לאפליקציות של ערוצים אחרים, אפליקציית הטלוויזיה החברתית החדשה של הערוץ לא תאפשר צפייה בתכני הערוץ אלא כפי שמתאר איתי צמיר, מנהל מחלקת אינטראקטיב וניו-מדיה בערוץ "מדובר במיקס בין עמוד פייסבוק לצ'אט של תוכנית".

תהליך הפיתוח ארך יותר משנה, והוא פרי שיתוף פעולה בין מחלקת האינטראקטיב והניו-מדיה של ערוץ 10 ושל חברת Clipit בבעלותם של עופר קליסקי ואלון גכט, שבה השקיע יוסי ורדי. עיקר הפיתוח של האפליקציה הושקע ברכיב ה-Clipit, ומטרת החברה היא "לצאת עם זה לעולם".

לדברי צמיר, "לאפליקציה הזו יש מפת דרכים משום שהיא הולכת להיות פה כמה שנים. לכן, תיכננו מה יקרה בעוד חודש ומה נוסיף בגרסה שתצא בעוד חצי שנה". בעוד כחודשיים ישיק הערוץ גם אפליקציית אייפד ש"תנצל את גודל המסך ותמקסם את חוויית האינטראקציה והצפייה החברתית".

זכיינית הטלוויזיה היחידה שמציעה אפליקציית אייפד הוא קשת. עד כה הפעיל ערוץ 10 אפליקציות של נענע10 ושל תוכנית "היפה והחנון". בנוסף לאפליקציה שתושק היום, בערוץ קיים מהלך פיתוח של שתי אפליקציות נוספות, אחת ברמה ערוצית, ואחת ברמה של מותג.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker