יניב פגוט ואייל חיים מתמזגים עם איילון בית השקעות

נועם בר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים

<<בית ההשקעות איילון ימזג לתוכו את בית ההשקעות פגוט חיים. פגוט חיים, המנהל נכסים בהיקף של כ-70 מיליון שקל, שייך ליניב פגוט ולאייל חיים.

פגוט חיים מנהל 44 מיליון שקל בקרנות נאמנות והשאר בניהול תיקים. קרנות הנאמנות של פגוט חיים הגיעו לפני חודש להוסטינג (אירוח של הקרנות בחברת קרנות עם רישיון) בבית ההשקעות איילון לאחר שבית ההשקעות דש החליט להפסיק את פעילות ההוסטינג. זמן קצר לאחר מכן הוצע לפגוט חיים להעביר לאיילון את כל הנכסים שהם מנהלים ולהצטרף לחברה כעובדים בכירים. פגוט ימונה לאסטרטג ראשי של איילון, נוסף על תפקיד הפרזנטור מול יועצי ההשקעות בבנקים. חיים ימונה לסמנכ"ל מכירות באיילון. פגוט וחיים יקבלו חלק מההכנסות שיניבו התיקים והקרנות שיעבירו לאיילון, נוסף על משכורתם החודשית. באיילון מעוניינים לשמר את הערך המוסף שיש לשניים כמנהלי השקעות, ולפיכך הם ימשיכו לנהל את ההשקעות בתיקים שיעבירו. פגוט ינהל את קרנות הנאמנות של המותג וחיים ינהל את התיקים.

בעלת השליטה בבית ההשקעות איילון היא קבוצת הביטוח איילון, וב-24% מבית ההשקעות מחזיק המנכ"ל נועם ברוורמן. ההיכרות בין פגוט לברוורמן היא ארוכת שנים. בעבר כיהן ברוורמן בתפקיד מנכ"ל מגדל שוקי הון, ופגוט שימש מנהל תיקי לקוחות. לאחר מכן כשעבר ברוורמן לפריזמה לתפקיד המשנה למנכ"ל, עבר עמו פגוט לפריזמה והקים בו את קרנות הנאמנות של המותג פריזמה אקספרט.

בית ההשקעות פגוט חיים הוקם באוגוסט 2009, עם פירוקה של פריזמה. מפגוט חיים נמסר בתגובה: "אנחנו במו"מ עם איילון בית השקעות, רואים בו בית מקצועי וראוי עבור לקוחותינו ורואים בשילוב בינינו לאיילון משהו שעומד בקריטריונים של איכות שמתאים ללקוחות שלנו ולנו".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker