קבוצת הפניקס שבשליטת תשובה עלתה לאחזקה ב-5% מיצרנית השבבים טאואר

הופך לבעל עניין מהותי ביותר לאחר בעלת השליטה, החברה לישראל של משפחת עופר

ואדים סבידרסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
ואדים סבידרסקי

פניקס מגדילה אחזקתה ביצרנית השבבים ממגדל העמק, טאואר - כך עולה מדיווח של החברה שלשום לרשויות האמריקאיות. תשובה, שמחזיק בפניקס אשר בשליטת קבוצת דלק, רכש כ-15.58 מיליון מניות של החברה, שנסחרת בתל אביב ובנאסד"ק, כך שסך החזקותיו הגיעו לכ-5.86% מהון מניותיה של החברה. כך הפך תשובה לבעל עניין עיקרי לצד בעלת השליטה בחברה, החברה לישראל של משפחת עופר.

בנוסף, הודיעה החברה היום על השקת ערכת תכנון בפלטפורמת ה-POWER MANAGEMENT של החברה בטכנולוגיית ה-0.18 מיקרון. ערכת התכנון החדשה עונה על צרכי השוק הנוכחיים של מוצרי ה-POWER ובכך פונה ל-80% משוק ה-PM הצפוי להגיע לכ-25 מיליארד דולר בשנת 2014.

אבי שטרום, סמנכ"ל חטיבת קווי מוצר ייחודיים, טאואר-ג'אז אמר כי "ערכת התכנון הנוכחית מהווה צעד נוסף באסטרטגיה שלנו לספק ולהציע פתרון מקיף עבור שוק ה-PM. יחד עם הפלטפורמות הקיימות שלנו, אנו פונים כעת לשוק המוערך שיגיע בשנת 2014 לכ-25 מיליארד דולר".

דונג-יול ג'יאונג, סמנכ"ל טכנולוגיות, DMB TECH: "פלטפורמת התכנון של טאואר-ג'אז עלתה על ציפיותינו ואפשרה לנו לספק פתרונות חזקים וטובים יותר על שבב קטן יותר בהשוואה לדורות הקודמים של מוצרינו".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker