מגל זכתה ב-3 הזמנות לציוד אבטחה בהיקף כולל של 4 מיליון דולר באסיה ובדרום אמריקה

החברה תספק מערכות לאבטחת בונקר לניהול משברים ומערכות לאבטחת תחנות כוח גרעיניות

ואדים סבידרסקי
שתפו בפייסבוק

מגל מערכות בטחון, חברה דואלית המספקת פתרונות ומוצרים לעולם האבטחה, קיבלה 3 הזמנות בהיקף של 4.1 מיליון דולר לפרויקטים של אבטחה היקפית באסיה ובדרום אמריקה. החוזה המהותי ביותר הינו לשנתיים, כאשר בסיומו תינתן למגל האפשרות להמשיך לספק שירותים לאתר או למכור את כל הציוד שהותקן.

שתי ההזמנות הראשונות, בהיקף של כ-1.1 מיליון דולר, הן עבור ציוד לאבטחת שתי תחנות כוח גרעיניות במזרח אסיה. במסגרת ההזמנות תסופק מערכת כבל מתוח, מכשול חכם להגנת מעברי מים, גלאי סיבים אופטיים לגדר חכמה לגילוי חודרים ומערכת גדר וירטואלית מבוססת מיקרוגל. בנוסף, כוללת ההזמנה את מערכת שהינה אפליקציה לניהול מערכת וידאו במעגל סגור (CCTV) וניתוחה האוטומטי.

ההזמנה השלישית, בהיקף של כ-3 מיליון דולר, הינה עבור בונקר לניהול משברים ברמה לאומית במדינה דרום אמריקאית. במסגרת הפרויקט תספק ותתחזק החברה את המערך ההגנה הכולל של האתר. הפרויקט כולל מערכת CCTV עם תצוגת קיר רחבה, מערכת סינון מבקרים עם קרני X, גלאי מתכות, בקרים ביומטריים לבקרת כניסה, מערכת כריזה, מערכת היקפית לגילוי חדירה (PIDS) ומערכת ניהול לבניין.

איתן ליבנה, נשיא ומנכ"ל מגל: "הזמנות אלה במזרח אסיה ודרום אמריקה מעידות על האמון של השוק במגוון מוצרי מגל ובבצועיהם וביכולת האינטגרציה והתמיכה של מגל בפרויקטים".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker