רכישת האנטי וירוס Command העלתה את מכירותיה השנתיות של קומטאץ' ב-20% ל-18 מיליון דולר

הרווח הנקי למניה עלה ל-22 סנט - בהתאם לצפי האנליסטים; ב-2011 צופה החברה גידול של 20% ברווח נקי

ואדים סבידרסקי

חברת קומטאץ’, ספקית פתרונות האבטחה לאינטרנט הנסחרת בנאסד"ק ובאחד העם, מסכמת את שנת העסקים 2010 ומציגה הכנסות שנתיות של 18.2 מיליון דולר, גידול של 20% לעומת 2009, מעל לצפי האנליסטים ל-17.6 מיליון דולר. בשורה התחתונה, דיווחה החברה על עלייה של 32% בהשוואה לאשתקד ברווח השנתי המתואם, לסך 5.4 מיליון דולר, בהתאם לתחזית בשוק. גם הרווח הנקי למניה עמד בתחזיות והסתכם בכ-22 סנט על הבסיס המתואם Non-GAAP.

הגידול בהכנסות החברה נבע בעיקר מהשלמת רכישת חטיבת האנטי-וירוס Command מחברת Authentium, בחודש ספטמבר 2010 וחתימה על מספר חוזים למכירת מוצרי האנטי-וירוס Command. כמו כן, החברה המשיכה בהרחבת בסיס לקוחותיה, במיוחד בשוק האסייתי, ובמכירת פתרון ה-GlobalView להגנת גלישה באינטרנט.

בסיכום הרבעון האחרון, גדל היקף המכירות של החברה ב-20% לעומת הרבעון המקביל, לסך של 5.4 מיליון דולר, כאשר האנליסטים ציפו להכנסות מתונות יותר בסך 4.8 מיליון דולר. החברה דיווחה על הרווח הנקי המתואם של 1.43 מיליון דולר, גבוה ב-29% לעומת הרווח בתקופה אשתקד, אשר תורגם לרווח נקי מתואם למניה בסך 6 סנט - בהתאם לתחזיות השוק.

עידו הדרי, מנכ"ל קומטאץ', אמר כי בחברה "מרוצים מהאינטגרציה המהירה של חטיבת האנטי-וירוס Command לפעילות החברה ולסל פתרונות האבטחה. אנו נכנסים לשנה החדשה עם היצע רחב של פתרונות אבטחת אינטרנט, בסיס לקוחות הכולל למעלה מ-150 ספקי פתרונות מובילים מהעולם, ובסיס פיננסי איתן".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker