תושבי גרמניה ייהנו מהחזר הוצאות על שימוש בגלולת גיוון אימג'ינג

משרד הבריאות הגרמני מתכוון לייסד קוד החזר הוצאות למרפאות חוץ עבור השימוש ב- PillCam SB למעי הדק

ואדים סבידרסקי

המצלמה הזעירה של גיוון אימג’ינג, חברת ביומד המפתחת טכנולוגיית הדמיה ואבחון מחלות במערכת עיכול באמצאות גלולה, תיכנס לסל הבריאות בגרמניה. המשמעות היא כי תושבי גרמניה יקבלו החזר מלא על הוצאותיהם על אבחון באמצעות גלולת הווידאו של גיוון גם במרפאות חוץ.

משרד הבריאות הגרמני הודיע על כוונתו לייסד קוד החזר הוצאות למרפאות חוץ עבור שימוש ב- PillCam SB של גיוון לאבחון דימום סמוי במערכת העיכול. קוד זה צפוי לאפשר לאזרחים גרמנים הזכאים לשירות הבריאות הציבורי (90% מכלל האוכלוסייה) ליהנות מהחזר כספי.

בחברה מציינים כי נכון להיום רק 10% מהאוכלוסייה הגרמנית, המבוטחים באמצעות פוליסות ביטוח פרטיות, זכאים להחזר הוצאות עבור אבחון באמצעות PillCam SB, לאחר שמשנת 2004 ניתן לקבל החזר הוצאות עבור שימוש בגלולה בבתי החולים בגרמניה.

חומי שמיר נשיא ומנכ"ל גיוון אימג'ינג ציין כי "הקמת קוד החזר הוצאות למרפאות חוץ עבור שימוש ב-PillCam SB הינה אבן דרך חשובה ופותחת הזדמנות משמעותית ובעלת פוטנציאל עבור גיוון אימג'ינג לשפר ולהגדיל את המכירות בגרמניה מהיקפן הנוכחי, העומד על מספר מיליוני דולרים, במהלך השנים הבאות. כשייכנס לתוקפו ההסדר הביטוחי, לחולה הגרמני תהיה אפשרות לקבל אבחון לאי סדרים במעי הדק ברמה המקובלת ובעקבות זאת לתוצאות טובות יותר ושיפור באיכות החיים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker