חיים הורוביץ מונה לדירקטור באפוסנס - בה מכהן אביו כיו"ר הדירקטוריון

הורביץ היה אחראי עד אוקטובר 2010 על ניהול הקבוצה הבינלאומית בטבע וקידם את מכירות החברה לאורך 8 שנים

ואדים סבידרסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
ואדים סבידרסקי

משפחת הורוביץ מתגבשת לניהול אסטרטגי של אפוסנס, המפתחת מוצרי הדמיה ותרופות מולקולריות. חיים הורביץ, דירקטור בענקית הפארמה טבע ומי ששימש בתפקידי ניהול בכירים בקבוצת טבע לאורך 20 שנה, מונה לדירקטור בחברה. הורוביץ (50) הוא בנו של אלי הורוביץ, יו"ר טבע לשעבר המכהן כיום כיו"ר הדירקטוריון באפוסנס.

הורביץ היה אחראי עד אוקטובר 2010 על ניהול הקבוצה הבינלאומית בטבע וקידם את מכירות החברה לאורך 8 שנים. קודם לכן, ניהל הורביץ את טבע ישראל במשך כ-3 שנים ואת טבע אירופה במשך כ-7 שנים. כמו כן, עומד הורביץ בראש ענף הפרמצבטיקה של התאחדות התעשיינים מזה 11 שנה. הורוביץ בעל תואר ראשון במדעי המדינה ובכלכלה מאוניברסיטת תל אביב.

חיים הורביץ אמר היום כי "אפוסנס מציגה פריצת דרך של ממש בעולם הרפואה בכך שהיא מאפשרת אופטימיזציה של טיפול אנטי סרטני על ידי הערכה כמעט מיידית של תגובת חולה לטיפול ותיקון מסלול מהיר של טיפול לא אפקטיבי. אפוסנס מאפשרת הצצה לתגובת המטופל ברמה המולקולרית בלי שהוא ייאלץ להמתין לביטוי האנטומי של התגובה, המופיע חודשיים-שלושה מאוחר יותר. בד בבד, אפוסנס עושה שימוש בטכנולוגיה שלה לפיתוח תרופות אנטי סרטניות".

אפוסנס עוסקת בפיתוח מוצרים להדמיה ולטיפול על בסיס יכולת מיקוד באפופטוזיס - מוות תאי. החברה נמצאת בעיצומם של שני ניסוים קליניים המצויים בשלב II במערכת ה-EarliTest אשר פיתחה. בתחום התרופות, עוסקת החברה בפיתוח תרופות מונחות על בסיס הפלטפורמה הטכנולוגית שלה. במסגרת זו החברה מפתחת, בשיתוף עם טבע, תרופות מונחות לסרטן המבוססות על תרופות אנטי-סרטניות גנריות העוברות הנחייה ממוקדת באמצעות מולקולות אפוסנס. בכוונת החברה להרחיב את פעילות פיתוח התרופות למחלות נוספות, בנוסף לתחום הסרטן.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker