יובל בן זאב ממשיך להמליץ על מניית קמהדע ומעלה את מחיר היעד ב-33%

כלל: חברת הביופארמה בקסטר הקשורה בהסכם עם קמהדע עשויה לרכוש את תרופת ה-AAT בסכומים גבוהים מהצפוי

ואדים סבידרסקי
שתפו בפייסבוק

ד"ר יואב קידר ויובל בן זאב, מנהל מחלקת המחקר בכלל פיננסים ברוקראז' חוזרים על המלצת "קנייה" למניית חברת הפארמה קמהדע, ומעלים את מחיר היעד ל-38 שקל, גבוה ב-33% ממחירה הבוקר.

האנליסטים מציינים את קפיצת המדרגה שמספק ההסכם של קמהדע לתרופה AAT לאמפיזמה (נפחת) תורשתית, עם חברת בקסטר עם פרמיית סיכון מתונה בשלב זה, וזאת לאחר שנפגשו באחרונה עם הנהלת החברה. בכלל מעריכים כי קמהדע תחתום השנה על הסכם מסחור ל-AAT באינהלציה מחוץ לארה"ב.

לגבי גירסת AAT בעירוי, הנהלת קמהדע מעריכה כעת כי בקסטר צפויה להעביר את כלל חולי האמפיזמה המטופלים על ידה למוצר של קמהדע לאחר בניית המפעל האמריקאי בעוד כ-5 שנים. אנליסטים של כלל מעריכים כי הסכומים בהם תרכוש בקסטר את התרופה בחמש השנים הבאות עשויים להיות גבוהים משמעותית מסכומי המינימום עליהם התחייבה. ניתוח של כלל קבע את שווי התוכנית על 160 מיליון דולר בקירוב.

בנוסף, בכלל סבורים כי התרופה בגרסת האינהלציה הינה Wild Card ומתמחרים את הפרויקט בכ-60 מיליון דולר - לעומת הערכה קודמת ל-50 מיליון דולר.

האנליסטים מציינים כי גם פרויקט הכלבת מוסיף ערך לחברה אשר פתחה במאמצי מסחור של חיסון לכלבת בארה"ב ומנהלת משא ומתן להכנסת שותף. בכלל מעריכים את שווי התוכנית ב-30 מיליון דולר.

באוגוסט 2010, חברת הביופארמה הבינלאומית, בקסטר, התקשרה בסדרת הסכמים עם קמהדע. ביניהם, מינוי בקסטר כמפיץ בלעדי של AAT בעירוי, בארה"ב, קנדה, אוסטרליה וניו זילנד תחת המותג גלסיה (Glassia). כמו כן, הענקת רישיונות לשימוש בידע ובפטנטים לייצור ופיתוח גלסיה והסכם לאספקת חומר גלם המופק על ידי בקסטר המשמש לייצור אותה התרופה. כל זאת בתמורה לתשלום של כ-105 מיליון דולר ותמלוגים שנתיים של לא פחות מ-5 מיליון דולר בגין מכירת בתרופה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker