סיאלו מתכוונת לגייס כ-6 מיליון שקל במחיר של 1.54 שקלים למניה

המניה יורדת ב-10% בתגובה לפרסום הצעת מדף; תמורת ההנפקה תממן בחלקה את הוצאות המפיץ - הנרי שיין

ואדים סבידרסקי

סיאלו, המפתחת ציוד רפואי דנטלי, תהיה חברת הביומד הראשונה אשר תנסה לגייס הון בבורסה לניירות ערך בתל אביב בשנת 2011. לאחר מספר הנפקות כושלות בתחום הביומד בשנה שעברה, סיאלו מתכוונת לגייס בהנפקת מניות ואופציות בסכום לא גבוה יחסית של כ-5.8 מיליון שקל.

עם זאת, המשקיעים העריכו כי מחיר המניה, המשתקף מהצעת מדף אשר פורסמה, הינו נמוך מערכה בשוק. נכון לפתיחת המסחר הבוקר, התחילו המשקיעים לממש את אחזקותיהם ודוחפים כעת את המניה לירידה של כ-10% למחיר של 1.62 שקלים. החברה מציעה לציבור לרכוש המניה במחיר של 1.85 שקל ומוסיפה עוד 2 אופציות למימוש בשנת 2013 לכל יחידה ללא תמורה. הערך הכלכלי של כל אופציה חושב על פי נוסחת B&S מסתכם בכ-0.15 שקלים, כלומר מחיר מניה אחת מתוך החבילה מסתכם בכ-1.54 שקלים.

מפיצי המניות, כלל פיננסים חיתום, פועלים אי.בי.אי חיתום, טיטאן הפצה ומיטב הנפקות, צפויים ליהנות מההנפקה, כאשר הן זכאיות לעמלות בגין שירותיהן בשיעור של 4% מסך התמורה המיידית הכוללת. וכמו כן, יקבלו המפיצים עמלת הצלחה נוספת של כ-10% מההפרש בין התמורה המיידית הכוללת לבין התמורה המזערית ועוד עמלה בשיעור של 3.5% מסך התמורה העתידית ממימוש אופציות.

בחברה מציינים כי תמורת ההנפקה תשמש אותה לתמיכה בפעילות השיווק וההפצה, לתמיכה בהליכי הרגולציה של השתל הדנטלי ולמימון פעילות עסקית. לחברה הוצאות שיווק שוטפות לא מבוטלות, לאחר שחתמה באוגוסט 2010 על הסכם לא בלעדי עם הנרי שיין, חברת Fortune 500 הנסחרת ב-NASDAQ 100, להפצת מכשיר שפיתחה לטיפול שורש אנדוסקופי ושתלים דנטליים.

בנוסף, קיבלה החברה אישור ממינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) לשיווק והפצה של האנדוסקופ המודולרי בארה"ב, על מגוון האפליקציות שלו הצפוי לאפשר התחלת השיווק בארה"ב מכוח ההסכם עם הנרי שיין (Henry Schein).

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker