פרוטרום רכשה 70% משתי חברות ארגנטינאיות לתמציות בושם ב-11 מיליון דולר

העסקה תמומן בחוב בנקאי ותושלם בחודשים הקרובים ■ ההסכם כולל אופציה לרכישת יתר המניות של חברת Meroar שמבוססת בבואנוס איירס

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
מפעלי פרוטרום ציריך
מפעל פרטורום בציריך

חברת פרוטרום - היצרנית השישית בגודלה בעולם של תמציות טעם וריח לתעשיית המזון, המשקאות והקוסמטיקה - חתמה על הסכם לרכישת 70% ממניותיהן של החברות הארגנטינאיות Meroar ו-Meroaromas תמורת 11.2 מיליון דולר.

ההסכם כולל אופציה שקיבלה פרוטרום לרכישת יתרת מניות Meroar החל מתום שלוש שנים להשלמת העסקה, במחיר שיתבסס על הביצועים העסקיים של החברה. העסקה תמומן בחוב בנקאי ותושלם בחודשים הקרובים.

Meroar הוקמה ב-1980 ועוסקת במחקר, פיתוח, ייצור ושיווק של טעמים ותמציות בושם. החברה מעסיקה 40 עובדים ומחזיקה באתר ייצור בבואנוס איירס, שכולל מעבדות מחקר ופיתוח, אפליקציות ומפעלי ייצור נפרדים לטעמים ולתמציות בושם.

החברה בעלת סל פתרונות רחב שכולל תמציות בושם לתחום הקוסמטיקה, הטיפוח האישי והמוצרים לבית, וטעמים בעיקר לתחומי המשקאות, הממתקים, האפייה והתרופות. לחברה בסיס לקוחות רחב בארגנטינה שכולל חברות קוסמטיקה ומזון מובילות.

מנהליה ומייסדיה של Meroar הם בעלי ניסיון של עשרות שנים, כולל בחברות גלובליות מובילות בתעשיית הטעם ותמציות הבושם. הם ימשיכו לנהל את הפעילות בחברה הנרכשת וישתלבו במערך הניהול של פרוטרום באמריקה הלטינית, לצד היותם בעלי 30% ממניות החברה.

פרוטרום, שמנוהלת על ידי אורי יהודאי, מציינת שהרכישה היא חלק מיישום אסטרטגיה של הגדלת נתח השוק של החברה בשוקי אמריקה הלטינית ופיתוח פעילות גלובלית בתחום תמציות הבושם, לצד הפעילות בתחום תמציות טעם וריח וחומרי גלם טבעיים עבור תמציות טעם וריח.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker