דירקטוריון מגדל אישר את מינוי דורון ספיר למנכ"ל החברה

ספיר יחליף בתפקידו את עופר אליהו, בנו של שלמה אליהו - בעל השליטה במגדל ■ מינויו כפוף לאישור הממונה על הביטוח ■ ספיר: "נפעל למצות את הפוטנציאל העסקי האדיר הקיים בפעילות החברה ולתת את המענה המיטבי לאתגרים הטמונים בסביבה העסקית התחרותית"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
דורון ספיר, לשעבר מנכ"ל מגדל ביטוח
דורון ספיר, לשעבר מנכ"ל מגדל ביטוחצילום: עופר וקנין

מינויו של דורון ספיר (57) למנכ"ל מגדל ביטוח אושר אחר הצהריים (ג') על ידי דירקטוריון החברה. ספיר יחליף את עופר אליהו, בנו של בעל השליטה, שכיהן בתפקיד ב-4.5 השנים האחרונות והודיע על כוונתו לפרוש בנובמבר האחרון. מינויו של ספיר לתפקיד המנכ"ל עדיין כפוף לאישור הממונה על הביטוח, דורית סלינגר.

בחמש השנים האחרונות כיהן ספיר כמנכ"ל חברת כרטיסי האשראי כאל. בשנים 2013-2010 הוא כיהן כמשנה למנכ"ל ומנהל חטיבת המטה במגדל.

"אני מבקש להודות למר שלמה אליהו, בעלי קבוצת מגדל; למר יוחנן דנינו, יו"ר הדירקטוריון היוצא; לעודד שריג, היו"ר הנכנס; ולחברי דירקטוריון החברה - על האמון שנתנו בי במסגרת תפקידי החדש", מסר ספיר. "אני גאה מאוד לחזור לחברת הביטוח והפיננסים המובילה והגדולה בישראל. יחד עם העובדים והמנהלים המצוינים של החברה נפעל למצות את הפוטנציאל העסקי האדיר הקיים בפעילות החברה ולתת את המענה המיטבי לאתגרים הטמונים בסביבה העסקית התחרותית".

דירקטוריון החברה פירסם הודעה שבה הודה למנכ"ל היוצא: "עופר אליהו הוביל את מגדל בתקופה מאתגרת ומורכבת במיוחד, תוך בניית התשתיות המקצועיות, התפעוליות והטכנולוגיות להמשך צמיחתה העסקית של החברה במציאות המשתנה. תרומתו הרבה ניכרה, בין השאר, ביצירת תפיסת שירות רב-ערוצית, לרבות כלים ואמצעים דיגיטליים מתקדמים, העומדים כיום לרשות סוכני הביטוח והלקוחות, בגיוון תמהיל תחומי הליבה של החברה ומנועי צמיחתה העסקיים, בחיזוק איתנותה הפיננסית של החברה לנוכח הוראות הרגולציה החדשות ועד להתאמת מבנה פעילות החברה למגוון היעדים העומדים לפתחה, תוך חתירה מתמדת להתייעלות ולמצוינות.

"השקעתו העצומה להצלחת מגדל ולביסוס מעמדה כחברת הביטוח המובילה והגדולה בישראל בהיקף הנכסים המנוהלים, ראויה לכל שבח ואנו מאחלים לו הצלחה רבה בהמשך דרכו".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום