עופר אליהו נפרד מעובדי מגדל במכתב - ולא הודה לאביו

אליהו צפוי לסיים את תפקידו כמנכ"ל החברה בקרוב וכתב לעובדי החברה מכתב אישי: "פיתחנו שורה של פלטפורמות עבודה וכלים מתקדמים, שעומדים כיום בחזית השירותים הדיגיטליים בענף"

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
עופר אליהו, מנכ"ל מגדל
עופר אליהו, מנכ"ל מגדלצילום: אתר חברת מגדל

"לאחר כארבע וחצי שנים אסיים בקרוב את תפקידי כמנכ"ל החברה. אני מסיים תפקיד זה בתחושת סיפוק גדולה, על הזכות להוביל יחד אתכם חברה בעלת עוצמות אנושיות, מקצועיות וטכנולוגיות ייחודיות כמו מגדל", כך כתב מנכ"ל מגדל הפורש, עופר אליהו, שנפרד היום (ג') מעובדי החברה במכתב אישי.

"תקופה זו היתה, לכל הדעות, מהמורכבות שידעו ענף הביטוח, הפנסיה והפיננסים בישראל בכלל וחברת מגדל בפרט. הרגולציה האקטיבית, סביבת הריבית האפסית, תנודתיות שוק ההון ותמהיל התיק הביטוחי של מגדל, הציבו בפנינו שורה ארוכה של אתגרים משמעותיים, אשר חייבו אותנו לשנות סדרי עולם ולאמץ דפוסי עבודה חדשים ומתקדמים, המתאימים  לרוח התקופה".

אליהו המשיך וכתב :"אני יודע, כי חלק מהשינויים שביצענו היו כלל ועיקר לא פשוטים, קל וחומר בחברה בסדר הגודל שלנו. עם זאת, המציאות היתה חזקה מכל וחייבה אותנו להיערך בצורה המיטבית לאתגרים העסקיים והמקצועיים, תוך שמירה על איתנותה הפיננסית של החברה ופתיחת אפיקים חדשים לצמיחתה. בכוחות משותפים ועל-אף משתנים מאקרו-כלכליים שלא עמדו לצדנו, השקענו מאמצים רבים בהובלת תהליכים שחלקם הבשילו מכבר וחלקם, אני משוכנע, יבשילו בהמשך".

אליהו התייחס לתחום הדיגיטלי, שאמור להוות את אחד ממנועי הצמיחה של החברה: "אחד מהעוגנים המרכזיים שעליהם נתנו את הדעת היה התחום הדיגיטלי. פיתחנו שורה של פלטפורמות עבודה וכלים מתקדמים, שעומדים כיום בחזית השירותים הדיגיטליים בענף. מערכת הפורמלי, שולחן העבודה, אפליקציית הלקוחות, פורטל המעסיקים החדש, תהליכי הצטרפות דיגיטליים לתכניות פנסיוניות ופיננסיות, ועד לשילוב לאחרונה של ממשקים רובוטיים – כל אלה הן חלק מתפישת שירות דיגיטלית, רב-ערוצית, שהובלנו וזמינה עבורכם סוכני הביטוח והלקוחות כאחד.

"גם ביקשנו לגוון את תחומי פעילותנו, על-מנת להפחית את התלות של ביצועי החברה בתיק ביטוח החיים הגדול ביותר בענף. מטבעם של דברים, התהליכים הבשילו לאורך זמן, אולם לשמחתי, מגדל כיום הנה שחקן דומיננטי ומוביל גם בתחומי הביטוח הכללי והבריאות. אין זה מובן מאליו כי מגדל זוכה בביטוחים קולקטיביים אסטרטגיים בענף הביטוח הכללי, כמו ביטוח רכבי עובדי המדינה זו השנה השנייה ברציפות, כמו שאין זה מובן מאליו כי מגדל זוכה בביטוחים קולקטיביים משמעותיים בביטוח בריאות ואף, לראשונה, מוכתרת כחברת ביטוח הבריאות המובילה בענף".

אליהו פנה לעובדים: "גאוותי הרבה טמונה גם בקידום מנהלים רבים מבית לתפקידים בכירים, מתוך מדיניות ברורה ומוגדרת. פתחנו בפניכם הזדמנויות רבות ובמקום לחפש 'כוכבים' מבחוץ, ביקשנו לטפח אנשי מקצוע מוכשרים ואיכותיים, שצמחו במגדל, מזוהים עמה ומחויבים בכל מאודם להצלחתה. מגדל היא חברה ייחודית בענף, המנהלת את היקף הנכסים הגדול ביותר מבין חברות הביטוח, משרתת יותר מ-2 מיליון מבוטחים ועמיתים, ומשתפת פעולה עם יותר מ-2,700 סוכני ביטוח".

לבסוף אליהו פנה לבסיס הכוח של מגדל, סוכני הביטוח, ואמר כי "האמון הרב שלו זוכה מגדל מצדכם, סוכני הביטוח העובדים עמה לאורך שנים רבות, בצד המבוטחים והעמיתים הבוחרים בה פעם אחר פעם, הם תעודת כבוד עבור החברה כולה, אולם בעיקר הם תעודת כבוד עבור כל אחת ואחד ממנהלי ומעובדי מגדל. בהזדמנות זו, אני מבקש להודות לכם באופן אישי, מנהלים ועובדים, על המחויבות, המאמץ המשותף, הדבקות במטרה והמסירות הרבה". אליהו לא הודה לאביו, שלמה אליהו, שמינה אותו למנכ"ל החברה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker