סרגון חתמה על חוזה רב שנתי עם TELE2 Russia; היקף העסקה מוערך במספר מיליוני דולרים

חברת-TELE2 Russia הרוסית, היא החברה הבת של TELE2 השוודית, מחברות התקשורת המובילות באירופה

ניר צליק

סרגון נטוורקס, ספקית פתרונות תקשורת בקצבים גבוהים לדור הבא של רשתות אלחוטיות, חתמה על חוזה רב שנתי לאספקת פתרונות תמסורת (backhaul) מתקדמים עם חברת-TELE2 Russia הרוסית, החברה הבת של TELE2 השוודית, מחברות התקשורת המובילות באירופה.

הפתרונות כוללים את פלטפורמת ה-FibeAir IP-10 שתשמש לתמיכה בשירותי קול ומידע נתונים בפס רחב. שווי העסקה מוערך על ידי גורמים בשוק במספר מיליוני דולרים. החברה כבר החלה לספק חלק מהציוד שהוזמן במסגרת העיסקה.

TELE2 Russia הינה חברת הסלולר הרביעית בגודלה ברוסיה. החברה פורסת רשתות סלולאר חדשות ברחבי המדינה כבר מספר שנים ויש לה כיום למעלה מ-17.3 מיליון מנויים ב-37 מחוזות. הפתרונות ממשפחת ה-FibeAir IP-10, בשילוב מערכות הרדיו (RF) המתקדמות של סרגון, תומכים בהגדלת נפח התעבורה ברשת, תוך הקטנת תצרוכת החשמל והפחתת העלויות השוטפות והתפעוליות וכן במעבר נוח וכלכלי מרשתות מסורתיות לרשתות IP.

עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון אומר, כי "ספקי תקשורת, כמו TELE2 Russia אשר משרתים מגוון רחב של קהלים באזורים גיאוגרפים שונים, חייבים לתכנן את רשת התקשורת שלהם בצורה אופטימלית, על מנת להבטיח ללקוחותיהם את השירות הטוב ביותר, ולהבטיח רווחיות לאורך זמן".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker