בעלי רשת הסושי ג'פאניקה רכשו 50% מ-Yogo

בלעדי העסקה נעשתה לפי שווי של 7 מיליון שקל לרשת היוגורטריות. ב-Yogo מתכננים להתרחב בחמישה סניפים חדשים מדי שנה

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
עדי דברת
עדי דברת-מזריץ

>> מייסדי רשת היוגורטריות Yogo מכרו את השליטה ברשת לבעלים של רשת הסושי ג'פאניקה - כך נודע ל-TheMarker.

לאנדורה היא הזכיינית של סניפי Yogo בסינמה סיטי ובג'י כפר סבא. הסניף הראשון של Yogo נפתח במארס 2008 בשדרות רוטשילד בתל אביב והוא משתרע על 140 מ"ר הכוללים חנות ומשרדים. ארבעת מייסדי הרשת השקיעו סכום התחלתי של כ-1.3 מיליון שקל בהקמתה. כיום מונה הרשת שישה סניפים: בשדרות רוטשילד, בכיכר רבין בתל אביב, בסינמה סיטי בגלילות, בג'י כפר סבא, בהרצליה פיתוח וברחוב הברזל ברמת החייל. הסניפים שברוטשילד וכיכר רבין הם בבעלות החברה והיתר פועלים באמצעות זכיינים.

לירון כרמון אישר את הידיעה ומסר כי לרשת תוכניות עתידיות להתפתח בקצב של פתיחת חמישה סניפים חדשים מדי שנה.

באחרונה התמודדה חברת לאנדורה, המפעילה 17 סניפים של ג'פאניקה, על רכישת רשת ספגטים. לאנדורה, שהציעה תחילה 4.5 מיליון שקל ועלתה עד להצעה אחרונה של כ-5.2 מיליון שקל, הפסידה בהתמחרות לקבוצת שירן.

בא כוחה של לאנדורה, גיא קולן, פנה לבית המשפט בטרם החליטה שופטת בית המשפט המחוזי, ורדה אלשיך, שדנה בתיק, כי שירן תזכה בהתמחרות על ספגטים. הוא טען נגד המלצת הנאמן לפיה שירן היא המועמדת המועדפת לזכות בהתמחרות.

לדבריו, הצעתה של חברת לאנדורה תהיה טובה בהרבה הן לנושים והן לזכיינים, גם מאחר שלאנדורה בעלת ניסיון רב בתחום המסעדנות והזכיינות, ומפעילה שתי רשתות של למעלה מ-20 סניפים, וגם מאחר שניסיונה של חברת שירן הוא בעיקר במתן שירותי הסעות ובהפעלת אולם וגן אירועים. ואולם למרות הטענות, לאנדורה הפסידה בהתמחרות.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום