בבילון חידשה שיתוף הפעולה עם גוגל: רכשה שירותי חיפוש ופרסום ותקבל תשלום על כל הקלקה

השירותים יכללו שילוב מנוע חיפוש באתר בבילון ושירותי פרסום בפורטל

יעל פטר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יעל פטר

חברת הטכנולוגיה בבילון, שבשליטת נעם לניר, הודיעה היום כי חתמה על הסכם נוסף של שיתוף פעולה עם ענקית האינטרנט, גוגל, במסגרתו גוגל תספק לה שירותי חיפוש ופרסום מקוון. בין היתר השירותים יכללו שילוב מנוע חיפוש של גוגל באתר הבית של בבילון, בגינו תשלם בבילון סכום קבוע מראש עבור כל 1,000 חיפושים, ותקבל סכום קבוע מראש עבור כל לחיצה על מודעות פרסום של גוגל באתר שלה.

כמו כן, תספק גוגל שירותי פרסום במסגרת תוכנית ה-Adsense, לפיה יוכנסו לאתרי החברה מודעות של לקוחות המפרסמים בגוגל והקשורות לתחום פעילותה של החברה. לדברי בבילון, ההכנסות שנבעו משיתוף פעולה בין שתי החברות בשנתיים האחרונות הסתכמו בכ-50 מיליון שקל.

שיתוף פעולה זה השפיע על דוחותיה של בבילון לטובה. ברבעון השלישי של 2010 רשמה החברה כתוצאה מכך עלייה של 62% בהכנסות לעומת הרבעון המקביל שהסתכמו ב-33.2 מיליון שקל. הרווח התפעולי של החברה קפץ פי 4.6 ל-6 מיליון שקל, ובשורה התחתונה הרווח הנקי של בבילון עלה ב-47% ל-5 מיליון שקל.

העליות מגיעות למרות הפגיעה שספגה החברה בעת המשבר העולמי שפגע במועסקיה, במתן האשראי ובצריכה הפרטית שעלולה הייתה לפגוע בפעילות החברה. בבילון היא חברת אינטרנט בינלאומית המפיצה תוכנות שירותים בתחום תרגום השפות. היא נחשבת למובילה בתחום ופועלת בכ-230 מדינות ומספקת פתרונות תרגום ל-75 שפות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker