ליאור זנו

עוד שחברת מליסרון שבשליטת עופר השקעות נערכת לרכישת השליטה (71%) בחברת הנדל"ן המניב בריטיש ישראל תמורת 1.7 מיליארד שקל, מדווחת היום מליסרון כי הדח"צית רויטל אבירם כבר ממהרת לרכוש מניות של חברת הבת החדשה. שלשום רכשה אבירם 11 אלף מניות של בריטיש במחיר של 12.72 שקל למניה ובסך הכל ב-140 אלף שקל.

מליסרון הודיעה לפני כחודש וחצי על חתימה סופית בעסקה לרכישה של 71% מהון מניותיה של בריטיש ישראל העוסקת בהשכרה ואחזקה של קניונים ובנייני משרדים, במחיר של כ-14.5 שקל למניה. מליסרון תרכוש 60% מהחבילה הנרכשת והשאר תרכוש עופר השקעות, חברה בבעלות יולי, ליאורה, דורון ואייל עופר. לאחר שהצדדים חתמו על העסקה, הם ממתינים לאישור הממונה על ההגבלים העסקיים כדי לסכם אותה סופית.

עו"ד רויטל אבירם (רו"ח) משמשת כדירקטור חיצונית במליסרון מאז יולי 2007, וחברה בועדות הביקורת, הכספים והועדה לניהול סיכוני שוק של החברה. לאבירם תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית, ותואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי.

אבירם הינה הבעלים במשותף של משרד רוזנרם פיתוח עסקי. בנוסף למליסרון, היא מכהנת כדירקטור באלול תמרינד, פלג ניא, ערד השקעות וקבוצת מור נדל"ן בינלאומי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker