אלקטרה תספק שירותי ניהול לבנק הפועלים בכ-60 מיליון שקל לשנה

אלקטרה, באמצעות החברה הבת אלקטרה Facility Management, חתמה על הסכם לאספקת שירותי ניהול ואחזקה לבנק הפועלים לתקופה של 5 שנים ■ במסגרת ההסכם יאוגדו מרבית שירותי האחזקה, הניקיון והאבטחה של הבנק

ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
איתמר דויטשר
איתמר דויטשרצילום: לירון אלוני

אלקטרה , הנמנית על קבוצת אלקו שבשליטת משפחת זלקינד, חתמה השבוע באמצעות החברה הבת אלקטרה Facility Management על הסכם לאספקת שירותי ניהול ואחזקה לבנק הפועלים לתקופה של 5 שנים. החוזה הינו בהיקף כספי מוערך בכ-60 מיליון שקל לשנה. במסגרת ההסכם יאוגדו מרבית שירותי האחזקה, הניקיון והאבטחה של הבנק.

קבוצת אלקטרה, בניהולו של איתמר דויטשר, נחשבת לאחת הקבוצות הקבלניות המובילות בישראל. הקבוצה פועלת כיום, באמצעות החברות הבנות שבבעלותה, בחמישה מגזרי פעילות: פרויקטים למבנים ותשתיות בישראל; פרויקטים למבנים ותשתיות בחו"ל; שירות ואחזקה; פיתוח והקמה של נדל"ן בייזום, ומגזר הזכיינות.

אלקטרה, שנסחרת לפי שווי של כ-3.3 מיליארד שקל, פועלת בישראל ובחו"ל בחמישה מגזרים עיקריים: פרויקטים למבנים ותשתיות בישראל; פרויקטים למבנים ותשתיות בחו"ל; שירות אחזקה ותחזוקה למבנים; ייזום  נדל"ן; וזכיינות לביצוע תשתיות. בין היתר, החברה יזמה את פרויקט "מידטאון" בתל אביב, ואחראית על פרויקטי תשתיות מרכזים כמו עיר הבה"דים ואנרגיה שאובה מעלה גלבוע. הקבוצה מנוהלת על ידי איתמר דויטשר.

אלקטרה FM, באמצעות חברות בנות, מעניקה שירותי אחזקה אלקטרומכנית, בטיחות אש, תקשורת, אבטחה אלקטרונית, ניקיון ואבטחה פיזית ניידת. בשבוע שעבר דיווחה אלקטרה על רכישת 51% מחברת מכלול פתרונות, העוסקת במתן שירותי FM, ומתמחה במגזר לקוחות High End. הרכישה התבצעה לאור הביקוש לשירותי פרימיום בחברות היי-טק, פרמצבטיקה וחברות גלובליות שפונות לשוק הישראלי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker