יונל כהן, מנכ"ל מגדל, לא הצליח למצוא מחליף לנעליה הגדולות של ענת לוין

בעקבות כך סמכויותיה של לוין יפוצלו לשניים ויינתנו לעומר קרייזלר ולימור דניש

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
מיכאל רוכוורגר

יונל כהן, מנכ"ל חברת הביטוח והפיננסים מגדל, לא הצליח למצוא מחליף אחד ראוי שייכנס לנעליה הגדולות של ענת לוין, המשנה למנכ"ל ומנהלת השקעות ואשראי הראשית, העוברת בעוד כמה שבועות לבנק הפועלים - כך נודע ל-TheMarker.

בעקבות כך, אם לא יחולו שינויים בלתי מפויים, סמכויותיה של לוין יפוצלו לשניים ויינתנו לעומר קרייזלר ולימור דניש. קרייזלר משמש כיום כסגנה של לוין, בתור סמנכ"ל ומנהל תחום עמיתים בחטיבת ההשקעות הכולל תיק של 43 מיליארד שקל. דניש משמשת כיום כמנהלת הנוסטרו (תיק ההשקעות העצמי של מגדל).

מגדל, הנסחרת בבורסה של תל אביב לפי שווי של 7.4 מיליארד שקל, היא קבוצת הביטוח הגדולה בישראל. תפקיד מנהל ההשקעות הראשי בה נחשב אחד מהתפקידים המרכזיים בשוק ההון הישראלי, שכן תחת אחריותו מנוהלים נכסים כספיים בהיקף של כ-118 מיליארד שקל, הכוללים בין השאר תיק של נדל"ן מניב בישראל בהיקף של יותר מ-5 מיליארד שקל.

לוין (47) כיהנה בעשר השנים האחרונות בתפקידים בכירים במגדל. בין היתר שימשה משנה למנכ"ל וראש חטיבת ההשקעות והאשראי.

בבנק הפועלים תשמש לוין משנה למנכ"ל ציון קינן, ותעמוד בראש חטיבת Global Treasury של הבנק. החטיבה מנהלת את הנכסים הפיננסיים של הבנק ומעניקה תמיכה במסחר. רבים בשוק ההון מחשיבים את גיוס לוין לאחת הפעולות המוצלחות של קינן.

ממגדל נמסר כי כשיוחלט סופית על המינוי, החברה תדווח בהתאם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker