אחרי 3.5 שנים: ורינט חוזרת למסחר ברשימה הראשית בנאסד"ק ביום שלישי

זאת בעקבות השלמת הגשת הדו"חות הכספיים במלואם

ניר צליק

אחרי שלוש וחצי שנים של מסחר מעבר לדלפק בוול סטריט, חוזרת ורינט, החברה הבת של קומברס ומתחרתה של נייס, למסחר ברשימה הראשית בנאסד"ק, החל מיום שלישי הקרוב. זאת, בעקבות השלמת הגשת הדו"חות הכספיים המלאים. כעת נותר רק קומברס, מבין חברות הקבוצה, במסחר שמעבר לדלפק, כאשר ורינט ואולטיקום כבר הגישו את הדו"חות המבוקרים, וקומברס צפויה לעשות כן בחודשים הקרובים, אחרי מספר דחיות.

קומברס והחברות הבנות נמחקו מהרשימה הראשית על רקע פרשת הבקדייטינג בחברה האם, קומברס, שבגינה נמלט קובי אלכסנדר, מנכ"ל החברה לנמיביה. לאחרונה הגיעה קומברס לפשרה בתביעה הייצוגית שהוגשה כנגדה, והיא תשלם 165 מיליון דולר לתובעים, כאשר קובי אלכסנדר עצמו ישלם 60 מיליון דולר. קומברס כבר הגיעה בעבר להסדר עם רשות ניירות ערך האמריקאית לפיו היא תמנע מהפרות דומות בעתיד. ההערכות הן כי גם קובי אלכסנדר מנהל מגעים עם הרשות במטרה לסיים את ההליך הפלילי כנגדו.

על רקע קצב שריפת המזומנים בקומברס, בעקבות המאמץ להגיש את הדו"חות הכספיים המבוקרים, כתב לפני כשבוע האנליסט שאול אייל מבית ההשקעות אופנהיימר כי "קצב שריפת המזומנים בחברה עשוי לעודד מכירה של אולטיקום או ורינט".

ורינט סיימה את הרבעון האחרון עם הכנסות של 172.6 מיליון דולר - ירידה קלה של 1.4% לעומת הכנסות של 175.1 מיליון דולר ברבעון המקביל. בניכוי ההוצאות החד פעמיות וההוצאות בגין אופציות רשמה החברה רווח נקי של 21.6 מיליון דולר או 57 סנט למניה, ירידה של 39.8% לעומת רווח נקי של 35.9 מיליון דולר או 93 סנט למניה ברבעון המקביל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker