קמטק: הכנסות של 17.6 מיליון דולר ברבעון הראשון - זינוק של 90% לעומת 2009

ההפסד התפעולי ברבעון הראשון קטן ל-412 אלף דולר לעומת 5 מיליון דולר ברבעון המקביל

ניר צליק

קמטק, מתחרתה הקטנה של אורבוטק בציוד הבדיקה למעגלים מודפסים, רשמה הכנסות של 17.6 מיליון דולר ברבעון הראשון - זינוק של 90% לעומת הכנסות של 9.3 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2009.

הרווח הגולמי של החברה עמד על 7 מיליון דולר לעומת רווח גולמי של 3.5 מיליון דולר ברבעון המקביל. שולי הרווח צמחו ל-40% לעומת 37% ברבעון המקביל.

הוצאות התפעול של החברה הסתכמו ב-7.4 מיליון דולר לעומת 8.4 מיליון דולר ברבעון המקביל. החברה צימצמה את ההפסד התפעולי ל-412 אלף דולר לעומת הפסד תפעולי של 5 מיליון דולר ברבעון המקביל.

בשורה התחתונה, החברה סיכמה את הרבעון עם הפסד של 944 אלף דולר לעומת הפסד נקי של 5.5 מיליון דולר ברבעון המקביל. ההפסד הנקי המתואם הסתכם ב-300 אלף דולר או סנט אחד למניה לעומת הפסד נקי מתואם של 5.5 מיליון דולר או 19 סנט למניה ברבעון המקביל.

נכון לסוף הרבעון היו בידי החברה מזומנים ושווי מזומנים בסך 16.2 מיליון דולר, בהשוואה ל-15.8 מיליון דולר בסוף הרבעון הקודם.

רועי פורת, מנכ"ל החברה, אמר כי "אנו במהלכו של הרבעון השני ויכולים לומר בוודאות שהשווקים בהם אנו פועלים הינם בניצולת גבוהה והלקוחות מרחיבים את פעילותם באמצעות השקעות בציוד. במבט קדימה, אנו צופים שיפור מתמשך, לא רק בגלל ההתאוששות וההתרחבות בשווקים העיקריים שלנו, אלא גם בשל צפי לגידול במכירות המוצרים החדשים שלנו, המיועדים לשווקים חדשים ובעלי פוטנציאל גדול יותר עבורנו. ברבעון השני אנו צופים הכנסות של 20-22 מיליון דולר ומעריכים כי הצמיחה תמשיך גם במחצית השנייה של השנה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker