אקרו ופנגאיה מכרו 58 דירות בפרויקט רוטשילד 17 בת"א ב-450 מיליון שקל

היזמים מנהלים משא ומתן עם רשת המסעדות האיטלקית העולמית צ'יפריאני לפתיחת סניף ראשון בישראל בחלקו המסחרי של הפרויקט

שלומית צור
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
שלומית צור

>> פרויקט רוטשילד 17 שבונה בתל אביב חברת אקרו נדל"ן, בבעלות היזמים צחי ארבוב ואילן קפון, יחד עם חברת פנגאיה ישראל, הניב עד כה יותר מ-450 מיליון שקל ממכירת 58 יחידות דיור בפרויקט.

הפרויקט, כולל מגדל מגורים בן 20 קומות ו-64 דירות בשטח של 220-874 מ"ר לדירה וכן שני בניינים לשימור - בית אדלר ובית ליטוינסקי. המגדל יכלול גם מבני משרדים בשטח של 2,000 מ"ר המשווקים כיום. באחרונה קיבלו היזמים היתר חפירה, ועבודות חפירה ודיפון מתבצעות במתחם על ידי קבוצת גבאי. עבודות השחזור והשימור של שני הבניינים - בית אדלר ובית ליטוינסקי, שישמשו בחלקם למגורי הדיירים, מבוצעות בימים אלה על ידי קבוצת תורג'מן.

ראובן אדלר, אייל חומסקי, עו"ד אורי ברגמן, איתן ורוני אירני, האדריכל אבנר ישר שגם יעצב את הבניין ודיירים נוספים, רכשו כבר יותר מ-80% מהדירות בפרויקט. דירה בשטח 600 מ"ר, בקומה 17 במגדל נמכרה תמורת 25.5 מיליון שקל לתושב חוץ לפי מחיר של 11 אלף דולר למ"ר. אכלוס הפרויקט צפוי בעוד שלוש שנים.

אתמול נודע כי אקרו נדל"ן ופנגאיה נמצאות במגעים מתקדמים עם רשת המסעדות האיטלקית צ'יפריאני שלה סניפים בוול סטריט בניו יורק, בוונציה ובלונדון, לפתיחת סניף ראשון של הרשת בפרויקט רוטשילד 17. המסעדה צפויה להיפתח בבית ליטוינסקי המיועד לשימור והמהווה חלק מהפרויקט. אתמול חשף TheMarker כי רשת המלונות העולמית ריץ קרלטון עומדת לפתוח בית מלון שני בישראל בשדרות רוטשילד 10 בתל אביב.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker