אלרון וקרדן השלימו מכירת טלדטה - אלרון תרשום רווח של 22 מ' ד' ברבעון השני

קרדן צפויה לרשום רווח של כ-44 מיליון שקל כתוצאה מהשלמת העסקה

יעל פולק-חלק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יעל פולק-חלק

חברת אלרון וקרדן הודיעו הבוקר על השלמת עסקת מכירת טלדטה, עליה דיווחו לראשונה באפריל השנה. אלרון קיבלה סכום כולל של כ-24 מיליון דולר, מתוכם 3 מיליון דולר במזומן, 4 מיליון דולר באג"ח של הרוכשת, וכ-17 מיליון דולר במניות הרוכשת (מתוכן הופקדו בנאמנות, לתקופה של 12 חודשים, מניות הרוכשת בשווי של כ-2 מיליון דולר).

אלרון צפויה לרשום רווח נקי של כ-22 מיליון דולר ברבעון השני של 2010. רווח נקי נוסף, הנאמד בשלב זה בסכום כולל של עד כ-2 מיליון דולר עשוי להירשם בשלבים מאוחרים יותר או שלא להירשם כלל, בהתחשב באירועים עתידיים שעשויים להשפיע על מספר המניות שישוחרר לאלרון מהמניות שהופקדו בנאמנות.

קרדן צפויה לרשום רווח כולל בהיקף של כ-44 מיליון שקל כתוצאה מהשלמת העסקה.

טלדטה תמוזג עם חטיבת המערכות של חברת Enablence הקנדית. טלדטה היא ספקית בינלאומית של פתרונות גישה מרובי שירותים לרשתות תקשורת מהדור הבא (NGN). טלדטה היא חברה פרטית שבבעלות חברת אלרון מקבוצת אי.די.בי (48%), אלרון (21%) וקרן ההון סיכון אינפיניטי.

החברה הממוזגת תהיה בעלת פתרונות טכנולוגיים מגוונים מבוססי כבלי נחושת וסיבים אופטיים. החברה הקנדית שממוקדת בשוק הצפון אמריקאי תיהנה מנוכחותה של טלדטה מחוץ לאזור זה שבו אין לה בשלב זה פעילות משמעותית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker