ראש מערך האשראי של מגדל אריה שטיינפלד עוזב בעקבות ענת לוין

שטיינפלד: "הודעתה על סיום תפקידה היתה עבורי נקודת ציון משמעותית ביותר"

נועם בר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
נועם בר

שבועיים בלבד לאחר שהכריזה מגדל על המינוי של לימור דנש ועומר קרייזל למנהלי ההשקעות בחברת הביטוח במקומה של ענת לוין, עוזב אריה שטיינפלד את החברה. שטיינפלד הוא מנהל מערך האשראי של הקבוצה ונחשב מקורב ללוין, ושירת תחתיה תקופה ארוכה.

"אין זה סוד שענת ואני היינו מאד קרובים. הודעתה על סיום תפקידה היתה עבורי נקודת ציון משמעותית ביותר. נקודה בה הייתי צריך לחשוב על המעגל הבא - שלא נמצא תמיד במקום בו אתה עומד", כתב שטיינפלד במכתבו לעובדי מגדל.

עם זאת, בכיר בחברה מציין כי גם בתקופת לוין היו לשטיינפלד כוונות לעזוב את חברת הביטוח לאחר כעשור של שירות בחברה.

שטיינפלד, 42, שימש כמנהל מערך האשראי של מגדל. את קירבתו הגדולה ללוין ניתן היה לראות בפברואר האחרון, אז זכתה מגדל בפרס אוסקר לעסקת המימון של השנה שהעניק המגזין Finance Project בלונדון. זאת בשל עסקת המימון ללוויין עמוס 5 של חברת חלל תקשורת בו העניקו מגדל וקרן מבטחים הישנה לחלל תקשורת הלוואה של 140 מיליון דולר. שטיינפלד התלווה ללוין במהלך הטיסה ללונדון לקבלת הפרס.

ממגדל נמסר בתגובה: "אריה שטיינפלד הודיע על רצונו לסיים תפקידו ולצאת לדרך חדשה אחרי 9 שנים במגדל ובחטיבת ההשקעות. אריה מילא שורה של תפקידים וזכה להערכה רבה. חטיבת השקעות והאשראי מגדל מאחלת לאריה הצלחה רבה בדרכו החדשה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker