קשת רכשה פורמט ריאליטי ייעודי לאתר מאקו

אופיר בר-זהר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
אופיר בר-זהר

>> אתר mako, השייך לזכיינית ערוץ 2 קשת, רכש פורמט ריאליטי ייעודי שיופק וישודר באתר - כך נודע ל-TheMarker. זאת הפעם הראשונה שבה אתר אינטרנט ישראלי רוכש פורמט ריאליטי ייעודי לאתר. פרק ראשון של הסדרה ישודר היום באתר, בהנחייתה של רותם סלע.

בסדרה גולשי האתר בוחרים זוג שמעוניין להינשא על חשבון ההפקה ומקבלים את כל ההחלטות הנוגעות לחתונה - בחירת האולם, הטבעות, הכיבוד, המוסיקה ואף שמלת הכלה. לעונתה הראשונה של הסדרה במייספייס נרשמו 15 מיליון צפיות ויותר ממיליון הצבעות. 350 אלף חברים נרשמו לפרופיל הסדרה ברשת החברתית.

בפרק שישודר היום יוצגו לגולשים הישראליים שלושה זוגות שיתחרו על ההשתתפות בעונה. בתוך חמישה ימים יתבקשו הגולשים לבחור את הזוג שאחריו תעקוב הסדרה. התוכנית תשודר פעמיים בשבוע ובכל פרק יתבקשו הגולשים לקבל החלטה בנוגע לאחר ממרכיבי החתונה. בתוך מאקו יוקם אתר מיוחד שיכלול את תכני הסדרה, כמו פרקים, בלוגים יומיים של החתן והכלה והצבעות הגולשים.

לפני כמה חודשים החלה קשת לגבות 3 שקלים מכל גולש באתר, שהיה מעוניין לצפות בתוכני "ארץ נהדרת" במועד הסמוך למועד השידור המקורי של התוכנית בטלוויזיה. נראה כי לא מדובר במקרה חד פעמי, וכי המודל של גביית תשלום על תוכן הוא הכיוון שקשת מתכננת בעבור מאקו. אתר מאקו עלה לאוויר בסוף 2008 לאחר השקעה מוערכת של עשרות מיליוני שקלים ועבודות הקמה של שנה וחצי. לפי סקר TIM האחרון, דורג האתר שישי מבין האתרים בישראל, עם שיעור חשיפה של כ-34%.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker