מיכל עבאדי-בויאנג'ו תמונה ליו"ר בית ההשקעות פסגות

עבאדי-בויאנג'ו תחליף את אהוד שפירא שמסיים שש שנות קדנציה, וימשיך לשמש כדירקטור בחברה. עד לאחרונה הוזכר שמה של עבאדי-בויאנג'ו כמועמדת לנציבת שירות המדינה ולמנכ"לית חברת הביטוח מגדל

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיכל עבאדי-בויאנג'ו
מיכאל רוכוורגר

החשבת הכללית  באוצר לשעבר, מיכל עבאדי-בויאנג'ו, תמונה ליו"ר בית ההשקעות פסגות, החל בפברואר 2018, עם תום תקופת הצינון שלה. היא תחליף בתפקידה את ד"ר אהוד שפירא, שמסיים קדנציה של שש שנים בתפקיד.

עבאדי-בויאנג'ו תחליף בתפקידה את אהוד שפירא, שמסיים קדנציה של שש שנים בתפקיד, וימשיך לשמש כדירקטור בחברה. עד לאחרונה הוזכר שמה של עבאדי-בויאנג'ו כמועמדת לנציבת שירות המדינה ולמנכ"לית חברת הביטוח מגדל.

עבאדי-בויאנג'ו שימשה החשבת הכללית במשך כשש שנים, במהלכן נערכו רפורמות משמעותיות בתחום ניהול החוב הממשלתי. היא ניהלה את הנפקות אגרות החוב של המדינה בישראל ובחו"ל, ניהלה את תקציב המדינה והיתה אחראית על ניהול נכסי המדינה.

הקריירה של עבאדי-בויאנג'ו, רואת חשבון בהכשרתה, כוללת ניסיון רב בתפקידים ניהוליים במגזר הציבורי והפרטי. בין היתר היא שימשה חברת הנהלה בבנק הבינלאומי וראש חטיבת החשבונאי הראשי, יו"ר חברת הביטוח הממשלתית ענבל ויו"ר חברת נכסים מ.י.

ד"ר אהוד שפירא הצטרף לפסגות כיו"ר פעיל לפני כשש שנים, לאחר שנים ארוכות בתפקיד משנה בכיר למנכ"ל בנק לאומי, יו"ר הפניקס ודירקטור בבנק לאומי.

שפירא ביקש לסיים קדנציה ארוכה כיו"ר פסגות כדי להקדיש יותר מזמנו לפעילות בארגונים ציבוריים שאינם למטרות רווח, בהם הוא מעורב כיום. עם זאת, הוא ימשיך לשמש כדירקטור בקבוצה. 

פסגות, המנוהל על ידי ברק סורני, הוא בית ההשקעות הגדול בישראל, המנהל נכסים עבור כ-1.2 מיליון לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים וגופים מוסדיים בהיקף של כ-185 מיליארד שקל. הוא נמצא בבעלות מלאה של קרן אייפקס פרטנרס, שבניהול זהבית כהן בישראל

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker