אחרי חודש באזורים: יורם טורבוביץ' הרוויח על הנייר 10 מיליון שקל

מניית אזורים זינקה ב-22% אתמול והשלימה קפיצה של 80% מאז כניסתו של טורבוביץ' לתפקיד היו"ר

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיכאל רוכוורגר

בזכות ההתאוששות בשווקים, מכירת 12 מלונות לדוד פתאל תמורת תזרים נטו של 200 מיליון שקל, ירידה במינוף הפיננסי וכן הסדר לפריסת החובות המתגבש בחברה האם בוימלגרין קפיטל - מניית חברת הנדל"ן אזורים, שבשליטת שעיה בוימלגרין, זינקה ב-307% מתחילת השנה. החברה נסחרת כיום לפי שווי שוק של 768 מיליון שקל.

אחד הנהנים הגדולים מהקפיצה במניית אזורים הוא יורם טורבוביץ', שמונה בתחילת יולי לתפקיד יו"ר החברה, במקומו של שעיה בוימלגרין. במסגרת התנאים הנדיבים שהעניקה אזורים לטורבוביץ', מלבד שכר חודשי של 125 אלף שקל עבור היקף משרה של 70%, הוא קיבל כ-1.05 מיליון כתבי אופציה הניתנות למימוש החל מבעוד שנה, לכ-3% ממניות אזורים. האופציות ניתנו בשלוש מנות שנתיות שוות לפי מחיר מימוש של 12.27 שקל למניה.

מניית אזורים זינקה ב-22% אתמול והשלימה קפיצה של 80% מאז כניסתו של טורבוביץ' לתפקיד היו"ר. בעקבות הקפיצה במניה, האופציות שניתנו לטורבוביץ' מצויות עמוק בתוך הכסף, וטורבוביץ' מורווח על הנייר 10.2 מיליון שקל בתוך חודש אחד בלבד. זאת בזמן שטורבוביץ' עדיין לומד את הפעילות של החברה ועדיין לא הספיק להטביע את חותמו על המהלכים שנרקמים בה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker