הרווח התפעולי של וואלה צמח ב-12.5% לכ-7 מיליון שקל ברבעון השלישי

החברה מסכמת רבעון שלישי של צמיחה: מציגה גידול בהכנסות ל-36 מיליון שקל ■ הרווח הנקי הסתכם ב-5 מיליון שקל לעומת 4.5 מיליון שקל ברבעון המקביל ■ בתשעת החודשים הראשונים של השנה הסתכמו הכנסות החברה ב-97.5 מיליון שקל - עלייה של 18% לעומת התקופה המקבילה

יעל פולק-חלק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יעל פולק-חלק

חברת האינטרנט וואלה מסכמת היום רבעון שלישי של צמיחה: החברה מציגה גידול בהכנסות ל-36 מיליון שקל, צמיחה של 12.5% ברווח התפעולי שהסתכם ב-7 מיליון שקל ברבעון השלישי. בשורה התחתונה מציגה החברה רווח נקי של 5 מיליון שקל, עלייה של 11% לעומת הרבעון המקביל. תזרים המזומנים של החברה גדל אף הוא והסתכם ב-11.5 מיליון שקל בתקופת הדו"ח.

הכנסות וואלה ברבעון השלישי הסתכמו ב-36 מיליון שקל, ובתשעת החודשים הראשונים של השנה הסתכמו הכנסות החברה ב-97.5 מיליון שקל (עלייה של 18% לעומת התקופה המקבילה). הגידול בהכנסות נובע מגידול בתקציבי פרסום המופנים לאינטרנט ומהתרחבות מגוון מוצרי הפרסום שמציעה החברה.

החברה הצליחה להעביר את הגידול בהכנסות אל שורת הרווח התפעולי, שהסתכם ב-7 מיליון שקל- גידול של 12.5% לעומת התקופה המקבילה. בתשעת החודשים הראשונים של השנה הסתכם הרווח התפעולי ב-20.2 מיליון שקל, צמיחה של 21% לעומת התקופה המקבילה.

בוואלה מתייחסים למשבר הכלכלי וכותבים כי למשבר עלולה להיות השפעה שלילית על היקפי תקציבי הפרסום ועל תחום הסחר האלקטרוני. לצד החשש מפגיעה בעוגת הפרסום הכללית, יש אפשרות שנתח התקציבים המופנים לפרסום באינרנט יעלה בהשוואה למדיות אחרות לאור האפקטיביות של הפרסום באינטרנט.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker