מנהלת בקניוני עזריאלי: "פוטרתי בגלל הריוני"

העובדת תובעת 354 אלף שקל מקניון עזריאלי במודיעין בטענה כי לאחר שנודע להנהלת הקניון שהיא בהריון, חל שינוי קיצוני לרעה ביחס כלפיה במטרה לגרום לה להתפטר

חיים ביאור

>> מנהלת השיווק לשעבר בקניון עזריאלי במודיעין תובעת מקבוצת קניוני עזריאלי, מהנהלת הקניון במודיעין וממנכ"ל הקניון יורם פיק פיצויים בסך 354 אלף שקל, בטענה שפוטרה מעבודתה עקב הריונה.

"יחסם של ההנהלה והמנכ"ל כלפי התובעת נועד לגרום לה להתפטר מרצונה. משלא עשתה כן והמשיכה בעבודתה על אף היחס שקיבלה מהנתבעים, היא פוטרה מעבודתה באופן מפלה בשל היותה אשה הרה", נטען בתביעה.

לדברי התובעת, הודעת הפיטורים נמסרה לה בלא שנערך לה שימוע ומבלי שניתנה לה זכות טיעון. "פיטורי התובעת יגרמו להוצאתה ממעגל העבודה לתקופה של למעלה משנה, לאור ההריון והלידה הצפויה", נכתב.

לטענת מנהלת השיווק, במכתב הפיטורים שקיבלה ב-10 במאי, נאמר שהעסקתה תסתיים כעבור ארבעה ימים ולא צויינה בו סיבת הפיטורים. "לא בכדי לא צויינה במכתב סיבת הפיטורים, שכן אלה לא נבעו מעילה עניינית כלשהי, אלא רק בשל הריונה של התובעת. המנכ"ל מיהר לפטרה בלא שניתנה לה הזדמנות להוכיח לו שהיא עובדת מקצועית המבצעת את עבודתה על הצד הטוב ביותר", נטען בתביעה.

בכיר בקבוצת קניוני עזריאלי אמר בתגובה: "תנאי ההעסקה בקבוצה הוגנים ביותר, תוך הקפדה על חוקי העבודה. נתייחס לתביעה כאשר תגיע לידינו".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker