דדי בורוביץ' רוצה למנות את בנו למנהל באל על בשכר של 25 אלף שקל ברוטו בחודש

כמו כן בעלי המניות יתבקשו לאשר העלאת התשלום לחברי מועצת המנהלים בסך 2,280 שקל לישיבה ■ כיום נהנים חברי הדירקטוריון מתשלום בסך 61,170 שקל בשנה ■ דו"ח מבקר המדינה שעסק בסוגיית מינוי קרובי משפחה בחברת אל על, כשזו היתה חברה ממשלתית, כינה את המינויים הללו "נפוטיזם"

זוהר בלומנקרנץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

דדי בורוביץ', בעל השליטה המרכזי באל על, באמצעות כנפיים, רוצה למנות את בנו, נמרוד בורוביץ', לתפקיד חדש בחברה - מנהל פרוייקטים אסטרטגים, בשכר של 25 אלף שקל ברוטו בחודש. הנושא יובא לאישור האסיפה הכללית של בעלי המניות בחברת אל על, שנקבעה להתכנס ב-4 למרס - כך נודע אתמול ל-TheMarker.

האסיפה הכללית של בעלי המניות תתבקש עוד לאשר העלאת התשלום לחברי מועצת המנהלים. כיום נהנים חברי הדרקטוריון מתשלום בסך 61,170 שקל בשנה. על פי ההצעה החדשה, הם יקבלו תוספת בסך 2,280 שקל לישיבה, זאת בנוסף לכרטיסי הטיסה בחינם להם הם זכאים.

נושא אחר שיידון באסיפה הוא תשלום לסופי קימברלינג, בעלת מניות בקבוצת כנפיים, אשר משמשת גם כחברת מועצת המנהלים של סאן דור - חברה בת של אל על לטיסות שכר. עד היום לא אושר לה שכר בענין זה.

אפשר שלאסיפה הכללית יובא לאישור גם שכרו של יו"ר מועצת המנהלים החדש של אל על, עמיקם כהן. בשלב זה, לא ידוע מה יהיה גובה משכורתו ותנאי העסקתו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker