על סדר היום באל על: אישור הנחות לכרטיסי טיסה לילדיו של איזי בורוביץ' ובני זוגם - לכל החיים

לפי ההצעה, בורוביץ' ובת זוגו יקבלו שני כרטיסי טיסה חינם בשנה, על בסיס מקום מובטח ■ בנוסף, יקבלו כרטיסים ללא הגבלה בהנחה של 50% לכל החיים ■ ילדיו של בורוביץ' ובני זוגם גם זכאים להטבות - יקבלו כרטיס אחד בשנה בהנחה של 80% על בסיס מקום פנוי

יובל מ.
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יובל מ.

באסיפה הכללית של בעלי המניות באל על שתתכנס ב-30 בדצמבר יצביעו בעלי המניות לא רק על המשך כהונת דירקטורים בחברה ותנאי שכרם, אלא גם על הטבה ליו"ר הפורש של החברה - איזי בורוביץ', ולבני משפחתו. בעלי מניות החברה יצטרכו להחליט האם הם מאשרים את החלטת ועדת הביקורת של אל על ושל דירקטוריון החברה לאשר לבורוביץ', בת זוגו, ילדיהם ובני זוגם, לקבל כרטיסי טיסה בחברה בחינם ובהנחות לאחר פרישתם.

דירקטוריון אל על קיבל לשורותיו יו"ר חדש בשבוע שעבר, כאשר אמנון ליפקין שחק מונה לתפקיד. התקופה האחרונה אינה קלה לתחום התעופה. התחרות הגוברת בין החברות, ההתמודדות עם התנודות בשער הדולר, והעלייה במחיר הנפט וצניחתו המהירה לאחר מכן. כעת ניצבות החברות בפני מציאות כלכלית שיש בה צפי לירידה בטיסות במחלקת העסקים, צמצום בקווי טיסה ואף בהיקף הטסת מטענים.

אל על סיימה את הרבעון השלישי של השנה עם תוצאות טובות, למרות הלחצים המתהווים בענף. הכנסות החברה צמחו ברבעון ב-7.2% ל-607.3 מיליון דולר. החברה רשמה ירידה ברווח הנקי ברבעון השלישי ל-30.4 מיליון דולר לעומת 40.7 מיליון דולר ברבעון המקביל. מניית החברה ירדה מתחילת השנה ב-62%.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker