טיב טעם מוכרת את אחזקותיה בתדיראן טלקום לאפקון תעשיות של שלמה שמלצר תמורת 45 מיליון שקל

אפקון רכשה גם את אחזקות חברת מן קפיטל בחברה תמורת 5 מיליון שקל

יובל מ.
יובל מ.

מזה כמה חודשים מנסה טיב טעם הולדינגס למכור את אחזקותיה בחברת רובומטיקס. בחודש מארס השנה ניסתה החברה למכור את אחזוקותיה בחברה (88.8%), המחזיקה בתדיראן טלקום, לחברת אקספון 018 תמורת 44 מיליון שקל. משהדבר לא צלח, בחנה החברה גיבוש עסקה חלופית למכירת החברה.

היום הודיעה החברה כי מכרה לחברת אפקון תעשיות של שלמה שמלצר את תדיראן טלקום תמורת 45 מיליון שקל. חברת מן קפיטל משלימה את כלל אחזקות החברה בתדיראן טלקום, ומוכרת גם היא את חלקה לאפקון תמורת 5 מיליון שקל.

טיב טעם צפויה לרשום מהמכירה רווח הון של כ-8 מיליון שקל. טיב טעם הולדינגס פועלת בתחום שירותי מרכזיות תקשורת באמצעות רובוטיקס טכנולוגיות, המחזיקה בתדיראן טלקום. החברה עוסקת במכירה, תחזוקה ושירות של מרכזיות המיוצרות על ידי תדיראן בתחומי ישראל והרשות הפלשתינאית.

טיב טעם, הנמצאת בשליטת קובי טריביטש ואנטר הולדינגס של עמית ברגר, סיימה את הרבעון השני של השנה בהפסד של 3.2 מיליון שקל לעומת רווח של 7.4 מיליון שקל ברבעון המקביל. ההכנסות מתחום המרכזיות ירד בחציון הראשון של השנה ב-6.2% ל-46.6 מיליון שקל. הרווח הנקי ממגזר פעילות זה ירד ל-3.3 מיליון שקל לעומת 4.6 מיליון שקל בחציון המקביל.

אבי וינטר, מנכ"ל אפקון תעשיות, אמר כי "רכישת תדיראן תגדיל באופן משמעותי את הכנסות הקבוצה משירותים ויתרום ליתר יציבות בהכנסות הקבוצה המאופיינות כיום בעיקר הפעילות פרויקטאלית".

עורכי הדין יוסי שם-טוב ומאיר בן-שחר ממשרד גלוזמן-שם טוב-חוברס-ברויד ושות' ייצגו במסגרת העסקה את אפקון תעשיות.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker