פרסום חקירת מנכ"ל מזור רובוטיקה ברשות לני"ע הפיל את המניה ב-8.7%

(עדכון) הרשות לניירות ערך חוקרת בחודשים האחרונים חשדות לשימוש במידע פנים, הקשור לעסקה הגדולה עם מדטרוניק ■ מזור: "אנחנו לא מגיבים מעבר לדיווחים הרשמיים שלנו"

עמרי זרחוביץ'
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עמרי זרחוביץ'

מנכ"ל חברת מזור רובוטיקה אורי הדומי נחקר באזהרה ברשות לניירות ערך לפני כמה חודשים בנוגע לחשדות לגבי שימוש במידע פנים בחברה. החקירה היא בהמשך לפשיטה של הרשות על משרדי החברה מחודש מאי האחרון, עליה דיווחה מזור בתחילת יוני. המידע הפנים קשור לעסקת ענק עליה חתמה מזור עם מדטרוניק במאי 2016, והחשדות היו כי המידע יצא מגורמים בחברה לפני הדיווח לבורסה. מניית החברה יורדת ב-6.5%.

העסקה עם מדטרוניק היא מאוד מהותית בעבור מזור, שמפתחת מערכת רובוטית להנחיית כלים כירורגיים בניתוחי עמוד שדרה ומוח, והקפיצה את המניה בלמעלה מ-300%. העסקה כוללת השקעה של מדטרוניק במזור, וכן פן שיווקי. כחלק מהעסקה מזור העבירה את האחריות להפצת מערכות Mazor X לחברת מדטרוניק כחלק מהשלב השני של הסכם שיתוף הפעולה בין שתי החברות שנחתם במאי 2016.

אורי הדומי, מנכ"ל מזור

מזור דיווחה על הכנסות של כ-17 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2017, כלומר גבוה ב-125% מהמכירות ברבעון השלישי של 2016 וגבוהות ב-11.3% ברבעון השני של 2017.

מהחברה נמסר כי "אינה מגיבה מעבר לדיווחיה הרשמיים". עו"ד יעל גרוסמן, שמייצגת את הדומי, סירבה להתייחס לנושא.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום