הוט: ההכנסות עלו למיליארד שקל ברבעון, נטישת הלקוחות הצטמצמה

הרווח התפעולי של HOT ברבעון השלישי עלה ב-71% ל-87 מיליון שקל, והרווח הנקי עלה ב-139% ל-74 מיליון שקל ברבעון

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
מנכ"לית הוט, טל גרנות גולדשטיין
מנכ"לית HOT, טל גרנות גולדשטייןצילום: רמי זרגנר

חברת הכבלים HOT מדווחת על תוצאותיה לרבעון 3 של השנה ולתשעת החודשים הראשונים של 2017. HOT מדווחת על עלייה בהכנסות של 3% למיליארד שקל, ולמרות עלייה בהוצאות המכירה והשיווק ועלייה בהוצאות "הנהלה וכלליות", החברה מדווחת על עלייה בכל מדדי הרווח: הרווח התפעולי של HOT עלה ב-71% ל-87 מיליון שקל והרווח הנקי עלה ב-139% ל-74 מיליון שקל ברבעון. HOT מדווחת על EBITDA, רווח תפעולי תזרימי, של 438 מיליון שקל, עלייה של 6% וכעת ה-EBITDA מהווה 42% מההכנסות, מול 40% ברבעון המקביל. 

בדו"ח שלה חברת הכבלים מתייחסת לעלייה בתחרות בשוק הטלוויזיה, שבעטיה גם השיקה את השירות המוזל נקסט בשיתוף רשת רמי לוי. היא גם כותבת על השירות החדש STING של המתחרה yes ומדווחת על 797 אלף לקוחות טלוויזיה, 706 אלף לקוחות אינטרנט ו-663 אלף לקוחות טלפון קווי. ברבעון השלישי איבדה החברה עוד 2,000 לקוחות טלוויזיה אך זהו נתון נטישה נמוך יחסית בהשוואה לרבעונים קודמים. סך הכל לחברה 488 אלף לקוחות בשירות הטריפל, הכלי השיווקי המרכזי של החברה. 

חברת הסלולר של הקבוצה, HOT מובייל, ממשיכה במגמת צמיחה והתייצבות. לחברה כעת יותר מ-1.5 מיליון לקוחות סלולר עם הכנסות של 313 מיליון שקל ברבעון עלייה של 15.5% בתקופה. החברה צימצמה את ההפסד התפעולי ל-24 מיליון שקל, מול 89 מיליון בתקופה המקבילה, ונתון ה-EBITDA זינק פי 2.5 ל-62 מיליון שקל. 

מנכ"לית HOT, טל גרנות-גולדשטיין אמרה: "קבוצת HOT ממשיכה להציג שיפור ניכר בכל הפרמטרים הכספיים ומסיימת את הרבעון השלישי בעלייה ניכרת וצמיחה כוללת. אסטרטגיית החברה להציע מנעד רחב של מוצרים המאפשרים לכל לקוח לבחור את המוצר שעונה על צרכיו משתקפת במגמת החיובית במצבת הלקוחות. מוצר הפרמיום שלנו יחד עם המוצרים החדשים שהשקנו ברבעון האחרון, NEXT + ורמי לוי TV ממשיכים לזכות  להצלחה רבה. 

"HOT mobile גייסה את כמות המנויים הגבוהה ביותר בשוק הסלולר זו שנה שלישית ברציפות, וממשיכה במגמת הצמיחה בהכנסות וב- EBITDA".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker