חוזה לאירונאוטיקס ב-28 מיליון דולר

חברת המל"טים ואמצעי המודיעין דיווחה על הגדלה של מסגרת התקציב בחוזה קיים מ-12 מיליון דולר ל-40 מיליון דולר ■ למרות ההודעה, מניית החברה ירדה ב-2%

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מל"ט של חברת אירונאוטיקסצילום: Bloomberg

חברת המל"טים ואמצעי המודיעין אירונאוטיקס הודיעה (ד') על חתימת הסכם חדש עם לקוח קיים, בהיקף של 28 מיליון דולר. ההסכם הוא למעשה הארכה של הסכם קיים שנחתם לפני שנתיים בהיקף של 12 מיליון דולר - וכעת מורחב לתקציב של עד 40 מיליון דולר (8 מיליון דולר כאופציה).

ההודעה על הרחבת ההסכם מצטרפת להודעה שפורסמה אתמול, שלפיה החברה תשמש קבלן משנה של לקוח אמריקאי בפרויקט עבור גורמי ממשל בארה"ב - בתמורה ל-9 מיליון דולר. בהודעה על הרחבת ההסכם הקיים לא פורטה מדינת המוצא של הלקוח, אך החברה ציינה כי מדובר בגוף בינלאומי משמעותי עם פריסה עולמית רחבה.

בנוסף, אירונאוטיקס מרחיבה את השירותים הניתנים בהסכם עם הלקוח הבינלאומי כך שיכללו, מלבד שירותי איסוף מודיעין, גם שירותים למל"טים מתוצרת החברה - שאמורים להיום מוחזרים לחברה בתום תקופת ההחכרה. גם הפרויקט שעליו דיווחה אתמול כולל החכרה של מל"טים.

על אף הדיווח על הרחבת ההסכם, מניית אירונאוטיקס סיימה את המסחר בירידה כ-2%, לאחר שאתמול טיפסה ב-5%. למעשה, המניה עדיין לא התאוששה מהקריסה שחוותה בסוף אוגוסט, בעקבות הקפאת חוזה מצד משרד הביטחון ליצוא המל"ט המתאבד מתוצרתה. החברה עדיין לא פירסמה עדכון בעניין ביטול החוזה.

בעלי המניות הגדולים בחברה הם עדיין הקרנות ויולה (11%), קי.סי.פי.אס ובראשית (12% כל אחת). הקרנות מכרו כמחצית מאחזקותיהן בחברה בעת הצעת המכר לפי שווי של כמעט מיליארד שקל, שבעקבותיה החלו מניותיה להיסחר בבורסה בתל אביב. מאז איבדה המניה 17%.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker