מר מתמודדת על חוזים באמריקה הלטינית ובאפריקה ב-100 מיליון דולר

החברה, שמתמודדת על פרויקטי עיר חכמה וביטחון המולדת, נערכת לגיוס 49 מיליון שקל בהנפקת זכויות

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
ניר למפרט
ניר למפרטצילום: אייל טואג

חברת מר , שבשליטת חיים מר (34%) וקרן פימי (29%), מתמודדת על ביצוע פרויקטי עיר חכמה במדינה באמריקה הלטינית - וכן על הסכמי מסגרת בתחום ביטחון המולדת המודיעין והגנת סייבר במדינה במערב אפריקה. ההיקף הכספי של הפרויקטים הוא 100 מיליון דולר. שיעור הרווחיות הצפוי הוא השיעור המקובל בפרויקטים דומים של החברה, ותקופת הביצוע של הפרויקטים צפויה להיות 30 חודשים.

מר, שמנוהלת על ידי ניר למפרט, דיווחה על המגעים במסגרת הגילוי הנדרש ממנה לקראת הנפקה בדרך של זכויות. מר מציעה לבעלי מניותיה לרכוש יחידת זכות, שבכל אחת מניה אחת במחיר של 21.95 שקל למניה. מר מציעה 2.2 מיליון יחידות זכות, על פי יחס של יחידת זכות אחת לכל בעל 5 מניות או אופציות לא רשומות למסחר - כך שהתמורה הכוללת מהנפקת הזכויות צפויה להסתכם ב-49 מיליון שקל.

מר פועלת באמצעות ארבע חטיבות. חטיבה אחת היא מר גלובל, שעוסקת במכירות שירותי תשתיות תקשורת ופרויקטים של ביטחון המולדת, מודיעין והגנת סייבר, בעיקר באמריקה הלטינית, אפריקה והמזרח הרחוק.

החטיבה השנייה היא מר ישראל, ועוסקת בפרישת תשתיות תקשורת אופטית וסלולרית, פתרונות לאבטחת מתקנים אסטרטגיים ופרויקטים של עיר בטוחה וחכמה, וכן במתן שירותי תחזוקה והתקנה בתחום הטלקום.

חטיבה שלישית היא מר ביטחון וטכנולוגיות, שמפתחת ומייצרת תקשורת טקטית צבאית ואזרחית, למשל מערכות קשר לאפליקציות צבאיות עבור חילות הים, האוויר והיבשה.

החטיבה הרביעית היא אתנה, שמפתחת ומשווקת מוצרי תוכנה בתחום מערכות איסוף הנתונים ועיבודם, תוך שימוש בטכנולוגיות של ביג דאטה ו-Deep Learning.

מר רשמה רווח תפעולי של 26 מיליון שקל במחזור של 610 מיליון שקל ב-12 החודשים שהסתיימו ביוני 2017. החברה נסחרת בשווי של 266 מיליון שקל לאחר ירידה של 12% ב-12 החודשים האחרונים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker