השותף החדש של ראובן אבלגון ברוסאריו קפיטל: עוזי דנינו

דנינו ימונה לדירקטור, ירכוש כ-5% ממניותיה של רוסאריו קפיטל ויקבל אופציות לרכישת 5% נוספים ממניות החברה

ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עוזי דנינו
עוזי דנינוצילום: מוטי מילרוד

עוזי דנינו, שעזב לפני כארבעה חודשים את כיסא מנכ"ל בית ההשקעות אקסלנס , מצטרף לחברת הבנקאות להשקעות וחיתום רוסאריו קפיטל, שבשליטת ראובן אבלגון. דנינו ירכוש כ-5% ממניותיה של רוסאריו קפיטל וימונה לדירקטור. דנינו קיבל אופציות לרכישת 5% נוספים ממניות החברה, אותן הוא צפוי לממש ולהגיע לאחזקה של 10%. העסקה צפויה לצאת אל הפועל בתחילת 2018.

רוסאריו קפיטל הוקמה ב-2003 ומנוהלת כיום על ידי ליאור פייס. החברה פועלת בתחום החיתום וההנפקות ונחשבת לחברה בסדר גודל בינוני. פרט לפעילות ההנפקות, היא פועלת בתחום המיזוגים והרכישות, ויש לה שת"פ עם רשת המיזוגים והרכישות הבינלאומית aklins. נוסף על כך, רוסאריו מחזיקה בחברת לייעוץ ומחקר בניהולו של ערן יעקובי.

קודם להקצאת המניות לדנינו, מניות רוסאריו קפיטל הוחזקו על ידי אבלגון שמכהן כיו"ר (54%), בנק מזרחי-טפחות (20%), פייס (17%) ומנהלים נוספים ברוסאריו (9%). בעבר חלק ממניות החברה הוחזקו על ידי נגה קנז, לשעבר סגנית יו"ר בחברה, אך היא מכרה את מניותיה במאי האחרון והתפטרה מתפקידיה השונים בחברה.

דנינו (59) הצטרף לאקסלנס לפני שש שנים, אז מונה לתפקיד יו"ר בית ההשקעות. כעבור שנה, עם פרישת המנכ"ל הקודם דוד ברוך, מונה דנינו למנכ"ל אקסלנס. לפני הצטרפותו לאקסלנס כיהן דנינו בתפקידים בכירים בבנק מזרחי טפחות, בהם סמנכ"ל בבנק, מנהל החטיבה לנכסי לקוחות וייעוץ, דירקטור בחברות בנות ויו"ר דירקטוריון החברה לנאמנות.  במסגרת תפקידו ברוסאריו צפוי דנינו להיות אחראי על גיוס לקוחות וחברות זרות לפעילות בישראל.

במהלך שנות כהונתו של דנינו באקסלנס הוקם מערך שיווק אחיד להפצת כל מוצרי הבית והורחבו משמעותית הפעילויות הקיימות, כגון תעודות הסל והברוקראז. במקביל, מוזגה חברת הגמל של בית ההשקעות עם זו של חברת הפניקס. הוצאת קופות הגמל מבית ההשקעות היה אחד מנושאי המחלוקת בין דנינו למנכ"ל הפניקס אייל לפידות, שהביאו בסופו של דבר להתפטרותו.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker